zavarovanje hise - katera zavarovalnica (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


constanca -> zavarovanje hise - katera zavarovalnica (7.1.2010 15:09:42)


Zdravo!

Katero zavarovalnico ima najboljse ponudbe za zavarovanje hise po vasih izkusnjah?

triglav, mariborska ali katera...?? Nekaj moram hitro najt.

Hvala vam ze vnaprej,

lp,








Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.1.2010 15:12:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Nika v službi -> RE: zavarovanje hise - katera zavarovalnica (7.1.2010 15:18:31)

Mi smo bili skoraj 10 let na Merkurju, pa sva lani z možem naredila celo dr. dizertacijo, primerjave, izračune med zavarovalnicami in na koncu izbrala Zavarovalnico MB. Ki je bila sicer med najdražjimi, a je pomembno tudi, kaj za to ceno dobiš. Sploh pa je odvisno od primera do primera, kaj nekdo želi zavarovati.




lino -> RE: zavarovanje hise - katera zavarovalnica (7.1.2010 15:21:47)

Haj,

Mi imamo vse pri Grawe...je res super, sicer pa dela ena julijka 2008 tam...:-)




Anonimen -> RE: zavarovanje hise - katera zavarovalnica (7.1.2010 18:30:47)

Midva bova zavarovala pri Triglavu, ker imava edino tam zavarovano to kar hočeva. Kar se pa zavarovalnice MB tiče, pa ni variante - je imel moj par poškodb in so vedno komplicirali pri izplačilu.




Anonimen -> RE: zavarovanje hise - katera zavarovalnica (7.1.2010 18:33:53)

Midva imava vse pri MB zavarovalnici...Za nobeno izplacilo se ni bilo problemov....Bilo je kar nekaj izplacil glede stekel na avtu pa ko se nama je steklokeramika razbila.





Tanik -> RE: zavarovanje hise - katera zavarovalnica (7.1.2010 22:17:50)

prej sem imela pri Tiliji, zdaj vse Generali.




n.nati -> RE: zavarovanje hise - katera zavarovalnica (8.1.2010 8:03:49)

Midva pa imava zavarovano vse pri Triglavu, sva imela nekaj let nazaj pri MB zavarovalnici, pa so zelo komplicirali, ko je bilo treba izplačat denar tako, da imam z njimi slabe izkušnje.




ALWAYS LARA -> RE: zavarovanje hise - katera zavarovalnica (8.1.2010 8:16:36)

generali...ugodni, veliko pokrivajo,...ko jih rabiš ni problem z izplačili....




phelps -> RE: zavarovanje hise - katera zavarovalnica (8.1.2010 11:22:22)

Avto imam pri Tili, moj pri Slovenici, življenjsko oba pri Merkurju.

Hišo (živimo v mansardi mojih staršev) imamo pri Tlii (tako je že cca 20 let)... Ni pa bilo še nobene škode na hiši zato ne vem povedati kako je z izplačili.

Vse nekaj mešano, najraje bi videla, da bi bilo vse na eni zavarovalnici (najbolj enostavno), mi je pa jasno, da je ena zavarovalnica bolj ugodna za avto, druga za hišo, tretja za osebno ipd.. Nisem se še spuščala v to, kaj je najbolj ugodno.




Stran: [1]