pšenični zdrob (gres)- kateri? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


banananjam -> pšenični zdrob (gres)- kateri? (10.1.2010 22:43:45)

Živjo, zanima me kateri gres kuhate svojim dojenčkom? na vrečki od bebe gresa (tistega plavega in tudi ostalih) namreč piše, da je za otroke po enem letu? 




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (10.1.2010 23:40:16)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




miapia -> RE: pšenični zdrob (gres)- kateri? (11.1.2010 5:37:59)

Katerikoli, bebe gresa nisem sploh še nikoli kupila. Imela sem ga celo iz mlina na Muri.




Katy78 -> RE: pšenični zdrob (gres)- kateri? (11.1.2010 8:23:27)

IZVIRNO SPOROČILO: banananjam

Živjo, zanima me kateri gres kuhate svojim dojenčkom? na vrečki od bebe gresa (tistega plavega in tudi ostalih) namreč piše, da je za otroke po enem letu? 


Ja, sem enkrat pri Tanč na MON-u prebrala, da so to zastarela navodila, še iz časov, ko se je gluten uvajal zelo pozno. Mirno lahko daš ta gres, jaz ga tudi dajem.




kristinaj -> RE: pšenični zdrob (gres)- kateri? (11.1.2010 9:12:57)

jaz mu dajem unga modrega, je gor en dojenček narisan in piše bebi zdrob če se ne motim... na začetku sem dajala tistega belega, ne vem čigav je... ampak je ta moder boljši, ker je bolj droben in pride gresk bolj okusen




sanelaa -> RE: pšenični zdrob (gres)- kateri? (11.1.2010 9:51:10)

Tudi mi smo uporabljali navaden pšenični zdrob, šparov. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Smo ga pa našemu 7 mesecev staremu fantu kuhali z pol vode in pol navadnega mleka.




kristinaj -> RE: pšenični zdrob (gres)- kateri? (11.1.2010 12:01:22)

nisem opazila, da bi kaj pisalo da je šele po enem letu.. moja dva sta ga jedla od 7,5 ali 8m dalje z alpskim mlekom....




Stran: [1]