kolpasan (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


zoyaa -> kolpasan (22.1.2010 13:43:07)

živjo...smo pred adaptacijo koplanice....zaniima p ane kako ste zadovlni z kolpasan masažnimi banami in masažnimi tuš kabinami




melanija -> RE: kolpasan (22.1.2010 16:26:42)

Poglej masažne kabine od Delta Spa, jaz jo imam in sem zelo zadovoljna, pa še cenovno ugodnejša od Kolpasanove. Pa soseda jo ima že več časa in je tudi zelo zadovoljna.




Hope2 -> RE: kolpasan (22.1.2010 18:32:55)

Imamo oboje (kad, tuš), in smo zadovolnji z obema. Tudi prej smo imeli od kolpasana masažno kad in ne gremo dol. Sami smo si izbrali tako model, kot šobe... in smo itak zato zadovoljni, kar se tiče laufanja, smo zadovolnji, se ne kvari, v glavnem brez pripomb

Glede masažnih tušev ti pa priporočam d aful paziš kakeg avzameš, ker nekateri imajo neke sedeže, pa stojala za mila.... in potem ko se tuširaš, ti tam lahko voda stoji v mlaki. In najbrž ne greš po vsakem tuširanju pucat in brisat tisto mlako, če pa ne obrišeš pa e tam eno veliko leglo bakterij.... Mi imamo masažni tuš, brez vsega tega, je ena dila s šobami, ki jo namontiraš na zid, čist dovolj za masažo in precej bolj higienično. Če zbereš pa tuš ala savna oz iz vseh strani obdan s plastiko, pa pazi na tis te zice in predaleda res voda vedno odteče

tako dilo mislim http://www.kolpasan.si/slo/masaznekabine/2758




zoyaa -> RE: kolpasan (23.1.2010 11:04:10)

hvala obema za pomoč in nasvet....kako se pa kaj odnesejo od sanotechnik....masanžne kadi. Glede tuša, pa mislik ke bomo res vzeli neko izi variano.




zoyaa -> RE: kolpasan (23.1.2010 11:06:44)

sem si nagledla eno masažno bano od sanotechnkia...model puket Y505....je v akciji in se mi zdi poceni v primerjavi z drugimi...800 evrov





zoyaa -> RE: kolpasan (23.1.2010 11:10:37)

nagledla sem si namreč eno masažno kad od sanotechnika, model puket y505, trenutno v akciji...pride pa 800 evrov...a jo že kdo ima...kake izkušnje




Stran: [1]