Z dojenčkom v toplice? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


*raci* -> Z dojenčkom v toplice? (26.1.2010 12:09:48)

Kakšno je vaše mnenje?  Aprila nameravamo it v Žusterno za 3 noči na en oddih. Zaradi rizične nosečnosti, že več kot 1 leto nismo šli nikamor. Takrat bo mlajša stara 7 mesecev. Je to premajhna za kopanje v toplicah?
lp




ledenaa -> RE: Z dojenčkom v toplice? (26.1.2010 12:10:48)

Ni




Anonimen -> RE: Z dojenčkom v toplice? (26.1.2010 12:10:54)

NI Premajhna




tikatonka -> RE: Z dojenčkom v toplice? (26.1.2010 12:24:41)

Ni premajhna, mi smo bili z prvim v toplicah ko je imel točno 4 mesece.




štrumfek -> RE: Z dojenčkom v toplice? (26.1.2010 12:25:43)

ni premajhna




TRIŠ -> RE: Z dojenčkom v toplice? (26.1.2010 12:34:00)

Mi smo bili v toplicah ko so dopolnili tri mesece.Pa lepo se načofotajte[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ksenija12 -> RE: Z dojenčkom v toplice? (26.1.2010 20:19:10)

Premajhna ni, vendar vzemi v zakup, da toplice niso najbolj primeren kraj za nežno dojenčkovo kožo, uroinfekti so precej bolj pogosti kot se o tem govori.. Je pa to odvisno od vsake familije posebej. Jaz že sama osebno ne maram toplic iz higienskih razlogov..




janastar -> RE: Z dojenčkom v toplice? (26.1.2010 20:22:00)

jaz tudi mislim da premajhna ni- vendar je nam zdravnica rekla da se je v teh lasih grip in viroz izogibati takšnih krajev. V primeru da sta pa bili oz. se bosta dali cepiti proti rotavirusu pa 14 dni toplice strogo odsvetujejejo![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




SaaS -> RE: Z dojenčkom v toplice? (26.1.2010 21:43:25)

Po mojem ni premajhna. Saj večkrat vidiš v toplicah majhne otročke.

Kot je Ksenja napisala, odvisno od vsakega posebej, kako se družina odloči. Meni se je zdelo neproblematično, a zdaj imamo slabe izkušnje, zato sem se odločila, da ne hodimo več v toplice, dokler ne bojo malo večji. S prvim smo šli pozimi, ko je imel eno leto, namesto smučanja v toplice in je mali zelo zbolel. Drugo zimo smo šli spet v toplice, ko je bil drugi star 7 mesecel in spet, tudi takrat je dojenček zbolel. Takrat sem se odločila, da se toplicam izogibamo za en čas. 




viv_ -> RE: Z dojenčkom v toplice? (27.1.2010 8:13:41)

Ja, odvisno od izkušenj...

Premajhen pri 7 mesecih ni. Mi smo šli v toplice z obema pri 3. mesecih, pa je bilo vedno vse OK, nikoli nič... Hodimo pa pogosto, vsaj 2x na leto po par dni.




Stran: [1]