|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 8:28:55   
mojcej77
Uaaaaaaaaa, čestitke družinici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 8:32:22   
rožca26
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za prvega marčka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tjaša, zdej se pa faaaaaaaaaaaaaaaj cartajte!


user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu mojcej77)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 8:40:20   
Pikapolonica80
Dobro jutro drage user posted image ,

Tjaša27 sporoča - Urban je hotel še sneg zato je prišel malo hitreje na svet! Težak 2,5 kg in velik 42 cm! Srečna mami in oči!

Sporočila je danes ob 7.uri zjutraj. Držimo pestke, da bo mali Urban lepo rastel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 8:42:47   
Pikapolonica80
Sm mela tko dolgo odprto sporočilo, medtem ko delam še stvari v službi, vidim da me je Branka28 prehitela z novičkouser posted image .

Joj, kr ne dojamem Tjaša že stiska svojega fantka user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 8:58:14   
ursa_p
Cestitke tudi od mene! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kdo je zadolzen za odpiranje tem o rojstvih??? user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:00:32   
Čmrlika
aj user posted image pa le tokrat nisem prva rodila user posted image

iskrene čestitke Tjaši, malemu Urbanu pa lepo dobrodošlico .... Uživajte , dosti zdravja in veselja z malim dečkom vam želim!


user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 28.1.2010 9:01:31 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:04:57   
TejkaPK

Urban je hotel ujet še sneg, zato je prišel malo hitreje na svet! Težek 2,5 kg in velik 42 cm. Srečna mami in oči!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo da je z obema vse tako kot more bit.

_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:07:28   
Čmrlika
a smo koga zadolžili? jaz sem ravno objavla na rodili smo...

upam, da n i zdaj katera jezna name user posted image nisem vedela... pojdite še tja čestitat!!user posted image


< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 28.1.2010 9:08:08 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:15:50   
zoey
Pridna Čmrlika user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:17:04   
lucika
uvau, bravo! čestitke tjaša!

si nisem mislila, da se bo tako hitro začelo:) kaj pa je bilo, a katera ve?

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:27:22   
malicki
Čestitke Tjaši user posted image user posted image   Sem šla prav na seznam gledat kdaj je imela rok.

Jaz se počutim ogromno zadnje tedne, pa sem šele v 33t. Sem si včeraj trebušček malo gledala in se mi zdi da je koža že ful napeta, nasploh okrog popka, in upam da ne bo kakšne strije. Če bi lahko izbirala bi rodila spet v 37. tednu.

Trebušček mi zaenkrat ne otrdeva, edino bejbi se mi včasih tako obrne da me vse tišči, ponavadi vedno na desni strani. No zdaj me ravno žgečka z nogico, se zgleda preteguje. Sem pa vesela, ker se počutim veliko boljše kot prejšnji teden, ko sem že mislila da bom šla rodit.

Pa vsak dan gledam na koledarček in odštevam dneve ki jih še moram oddelati.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:28:20   
zoey
Kako bomo pa dale ime novi temi za čvek o bebicah????
Na dan s predlogi user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:28:53   
Čmrlika


Jaz pa vam moram povedat da sem včeraj spoznala našo 7lino7...in sva prav prijetno kramljali ob kavici-...user posted image

super ženščina je user posted image no, zdaj poznam vsaj eno!user posted image


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:37:47   
zoey

Ja, ful je fajn mal počvekat z marčevkami, lepo da vama je uspelo.
Jaz sem pa ful vesela, da sem zadnjič Tjašo poklicala ko sem bila na njenem koncu in sva šli na zadnjo kofico 2v1 user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:45:44   
lucika
jaz sem pa danes uradno končala z delom. res, čisto... sem zrihtala malega za vrtec in šla nazaj spat.

potem sem si privoščila kapučinček, malo neta...zdaj urejam eno omaro...in mi je že dolgčas:(moram naredit neko strategijo, kaj bom delala, se kam na kavico povabit, ali pa si bom vsaj psa na vrvico dala, pa greva malo na sprehod...tak, res mi je sprememba. ampak taka na boljše in mislim da se bom v par dneh navadila. jaz pa res nikol ne dam mira, a ne...?


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:49:06   
7lina7
UUUUUUUUUUUUUH!!! ... zdaj pa gre zares! čestitke Tjaši user posted image user posted image .. kaki mali je škrat..

torej sezona odprta al kaj? user posted image




jap, fajn je blo včeraj na kavici s čmrliko ! user posted image res škoda, da smo na tem koncu manj organizirane in se nam ni uspelo zbrat v mal večjem obsegu.. ha, sma pa zato lahko bolj čvekali pa bili več krat na vrsti. hehehe




_____________________________

Lin@


(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:53:13   
Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7

UUUUUUUUUUUUUH!!! ... zdaj pa gre zares! čestitke Tjaši user posted image user posted image .. kaki mali je škrat..

torej sezona odprta al kaj? user posted image




jap, fajn je blo včeraj na kavici s čmrliko ! user posted image res škoda, da smo na tem koncu manj organizirane in se nam ni uspelo zbrat v mal večjem obsegu.. ha, sma pa zato lahko bolj čvekali pa bili več krat na vrsti. hehehe






odprta odprta! user posted image pa nisva midve...user posted image

ja res, naslednjič se nama katera pridruži? spet mam upanje, pol pa itak ne bo nič iz tega..probat pa ni greh, ne? user posted image


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:53:33   
vekybel
Dan! user posted image
Kako smo danes?
Je pa mrzlo ni kaj. Čakam na obiske, pride brat z ženo in malo pikico Asjo ki je stara 4 mesece. Danes pa bo cartanja, wiiiiiii.

tjaša27 user posted image user posted image user posted image  čestitke mamici in očkotu, naj vas spremlja zdravje, sreča in ljubezen.

...ja punce začelo se je že user posted image  ...

Kako je sara? Da ne bo ona druga?

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 9:57:49   
soni
Čestitke Tjaši in prvemu user posted image  med "Marčevkami 2010". user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:09:29   
plamen
Čestitke user posted image user posted image user posted image Tjaši in njenemu dragemu, pa seveda malčku, ki je tako lepo presenetil svoja starša! Četrtkova kavica bo brez Tjašikeuser posted image , bomo pa še eno tortico za njo pojedle, a neuser posted image !

Jaz sem šla včeraj službeno na Ravne, 2h vožnje in vmes me je začelo malo špikati, sem samo upala, da to ni to. Pa buši je otrdeval. No, je minilo in upam, da se še kak mesec ne ponovi. Jaz razlikujem kdaj se mi mali naguzi in kdaj otrdi trebuh. Ponoči me še ne zbudi, da bi me zbrcal, se pa velikokrat na hrbtu zbudim.

rožca - kavica lahko drug teden. Kdaj pa? V čet gremo itak v LJ čvekat tako da kakšen drug dan, kaj praviš?

Vprašanje - A cela P ti velja točno 1 leto? Če začnem 26.2.2010, končam 26.2.2011 ali moram dneve preštet? Gre za to, da bom zadnje 3 tedne za nego in varstvo dala možu in morava o tem podpisati dogovor in ga oba delodajalca požigosata, morava pa gor točne datume napisati. Pa mi jih včeraj na CSD ni povedala, je rekla, saj boste odločbo dobila...user posted image . K da ni mogla izračunat. To lahko do konca 3. meseca starosti urediš, ampak jaz bi to zdaj, da imam potem mir....

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:10:58   
lenčy
Najprej čestitke za 3. del in naj pohvalim vse možne spiske, ki ste jih dodaleuser posted image če lahko predlagam, bi imela še prehrano doječe matere.... sem že gledala po netu pa nisem nič kaj takega našla, bi bla pa ful vesela, če bi kaj več vedela o tem, ker ne vem, česa se naj izogibam...

Tjaša27 čestitam vsem trem!! Veliko zdravja in lepih skupnih trenutkov vam želim!!

pa se je res že začelo nekaj dogajat pri marčevkah...me je že kar malo stisnilo in vsak dan bolj razmišljam o tem, kako bo rodit...

aja sm še pozabla povedat, da sva včeraj uredila očetovstvo, tako da ima naš otroček uradno tudi očkotauser posted image



_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:17:58   
vekybel
Plamen kakor jz vem in kakor so meni rekli je tako, da ti naredijo porodniško na 2 dela in sicer ti najprej odobrijo za 3 mesece in 1 mesec preden se izteče prvi del porodniške moraš poklicat na CSD in povedat do kdaj boš še koristila porodniško-ali do konca ali kdaj pač očka nastopi z porodniško.
Upam da si me razumela, če ne pa me vprašaj.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:19:07   
vekybel
lenčy bravo za očetovstvo user posted image user posted image user posted image
Mi dva sva tudi že uredila.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:19:22   
Anonimen
uf...sem na FB-ju vidla da mamo enga novega otročka in sem mogla takoj sem pogledat kdo, kako, zakajuser posted image .

Tjaši in njeni družinici iskrene čestitke, upam, da bo tamali rastel ko konoplja in pridno nabiral kilogramčkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
28.1.2010 10:24:50   
lunka1
Tjasa27 čestitke !!! user posted image user posted image user posted image user posted image Sploh ne morem verjetn, da se je res začelo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?

Spremljaj razvoj svojega otroka
Naroči se na brezplačne tedenske e-novičke, ki podrobno spremljajo razvoj tvojega otroka.
Tvoj e-mail
Predvideni datum poroda ali otrokov rojstni dan
Čestitamo! Predvideni datum poroda je
Recaptcha