|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 7:33:03   
Volga
Ojoj, koliko zmerjanja zaradi enega navadnega kakanja user posted image

(odgovor članu NatašaC)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 7:43:33   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ojoj, koliko zmerjanja zaradi enega navadnega kakanja user posted image


človek ne more verjetuser posted image

kar se pa tiče kakanja, smo hčerki mi tud dali plenico gor. Se je skrila za kauč in kakala. Trajalo  je nekje do 3.5 let.
Na školjko  je začela kakat, ko se je sama odločila. Bilo je tako, da jo je sodsed vprašal..a ti še v pleničko kakaš? Vprašal jo je lepo, brez obtoževanja ali čudenja, ampak ima ona pred njim nek rešpekt. Takoj je šla v kopalnico in kakala na školjkouser posted image . Sosed jo je pohvalil in ji je to  veliko pomenilo, tako da od takrat kaka na školjko.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
1.2.2010 8:08:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nananaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 11:36:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

A kaj si falila? Ne vem, me ni bilo zraven.
Ja, tako se ta svet vrti. Nekateri so pametni, nekateri se pametni samo delajo, nekateri pa so tako butasti, da se še pametni ne morejo delat!


a si koga dotičnega mela v mislih? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 11:43:53   
Andromeda
Moj mlajši brat je bil glede tega tudi fenomen - ni hotel kakat drugam kot v plenico do 4. leta. Zaradi prevelikega siljenja na kahlico (ker je zraven še babica vztrajala, da otrok MORA kakat v kahlico), je reveža tako zaprlo, da je bil 1 teden v bolnišnici. Res je vse v otrokovi glavi. Bo že minilo in bo tudi to sprejel oz. se navadil. Se še sedaj po 16 letih spominjam, ko je bratec prišel do mame in ji rekel:"Kakat me"", pa mu je namestila plenico in čao...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 11:46:26   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Se zaenkrat še ni rodil tisti, ki bo lahko ukazal, naj bom tiho. Koneckoncev mi pravico do izražanja mnenja daje tudi ustava!



Amen! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 12:03:41   
florecita
tudi mi smo imeli grozne težave s tem. Naš bo kmalu 4. leta in tudi ga kr pikne, da on ne bo kakal. Hodi pa na školjko že vsaj 1 leto.

Jaz sem mu dajala žvečit suhe slive, in še vedno ga je nateralo.
Ko je pa še kljub temu zanalašč zadrževal, sem ga pa enostavno lepo posela na školjko in zraven njega čakala.
Sem mu rekla, sej ne rabiš kakat, samo tukaj malo sedi, dokler jaz,... ne vem kaj. In pol itak ko je bil gor, da ga je avtomatsko nateralo kakat. In z narazen nogami je drekec malo težje zadržat..user posted image user posted image
2x, 3x je bilo tako, zdaj hodi redno vsak dan.

Je pa imel naš rekord : 14 dni brez kakanja, star 6 mesecev . So v bolnici rekli,da je to kao tudi normalnouser posted image in res je bilo blato potem čisto mehkouser posted image





(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 12:32:04   
naja78
ojla na hitro.

včeraj dali 3x po 5ml lactacona-nič,dali še prorektal-nič,dali še svečko-nič.user posted image

danes grem do P.da zvem kako naprej.ali ima spodakj štofelc al ne-nevem.pravi da ga boli trebušček.user posted image
pleničko za kakanje nismo ukinili.do izpred 1 tedna je lepo kakal vanjo.prebava redna.se je pa začelo v ponedeljek.takoj dobil laktacon,čim sem posumila-nič.tako je kakal v sredo-ne veliko bi moral vsaj še 1x tok,kakal pa je.pa niso bili bobki-zbito blato ampak tako normalno.potem je kakal s pomočjo lactacona še v petek,zopet bolj srednje veliko-ne zbito-od takrat NIČ.kljub vsem tem dodatkom.

pomoje bomo mrali na klistir oz jaz si ga že kar želim da ga dobi ker se nam meša.njemu tudi.danes dobil spet svečko,2x po 5ml lactacona-nič.bila na sprehodu -nič.je pa spet zadrževal tako da pomoje mora met uspodi ADIJO PAMET dreka.user posted image

matr tu  sem pa zdaj odpovedala.ne morem mu več pomagat.učeri smo poskušali vse kar je že napisanega,pokrčena kolena,masirali trebušček-nič.zvečer je omagan z mano vred zaspal.

v vrtcu sem zmenjena za pleničke.pa dozdaj ni bil problem,ker ko je prišel domov ke lepo rekel za pleničko in kakal.
kaj mu je spet zdaj-nevem.tudi po nasvetu P sem mu pustila pleničko za kakat,čeprav smo kake 3 mesece nazaj res pobali btrez-pa mali ni še za to.ok se ne sekiram.

dejte mi napisat kako poteka ta klistitr(zase vemuser posted image ),nevem verjetno na pediatrični al kaj?? upam da dobimo napotnicoo,ker če ne mu ga nardim tudi sama.user posted image

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 12:36:21   
naja78
jaj-še to: nismo ga terali da bi bil suh,sploh pa ne lula v kahlico ampak večinoma kar stoje kot dedec.
odločil se je sam pri malo več kot 2 letihtak cajt),rojen novembra,da ne bo imel pleničke.in je od takrat suh,ponoči od poletja-tudi sam rekel.tako da s siljenjem nismo imeli opravka.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 14:44:21   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: trobentic_@

No,saj veste rek: pametnejši odneha,budala pa....
Izvolite user posted image



A zato zdaj še vedno trobezljaš na temi?


IZVIRNO SPOROČILO: trobentic_@

bumerang se je že rodil.
Bumerang tako si bila zgoraj "pametna" in pisala,no pa povej
zdaj pa naj premislim.Nimam nič za razmislit.ker s tem nimaš težav,očitno nimaš niti malo pojma,tako da so tvoje izjave odveč in neumne.Pojdi na temo,kjer si z čem imela izkušnje,saj veš da ne boš sodila v tisto 3 kategorijo ,ki si jih zgoraj naštelauser posted image



A dej, a da se je? Kje pa je?

V katero kategorijo sodim, si napisala že sama, ugibanje ni več potrebno.

Kdo je rekel, da nimam izkušenj in da nimam nasvetov?
Imam izkušnje ampak so vezane na dojenčka. In kadar vidim temo, kjer mamice sprašujejo, zakaj dojenčki ne kakajo in kako spodbuditi kakanje, zapišem, kako je bilo pri nas in kako smo stvar rešili.
Glede kakajočih malčkov pa sem tudi zapisala, da so to posledice prehitrega navajanja na kahlico oz. prehitrega prekinjanja rutine, ki so jo malčki navajeni in ki jim ustreza. Od tu dalje pametni in tisti, ki se delajo pametni, ugotovijo, da je malčku potrebno pustiti to, kar potrebuje. Kaj pa naredijo oni tretji je pa kristalno jasno iz tvoje reakcije.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 17:52:32   
valči
Naja 78,
sočustvujem s tabo,res,ko to berem.Ja,naša Lara ni 8 dni!! kakala,zdravnica pa jo je pogledala,je rekla,da je čep blata in da naj kupim napravo za klistir,je taka pumpica gumijasta,z podaljškom.
In mi pač rekla,naj poskusiva,če ne deluje,gre v bolnico.Mi  je s težkom srcem pisala napotnico...Ja,to ni za otroke nič luštnega,je pa nujno,po zaprtju.
Da še ti opišem klistir,ki pri Lari takrat ni deloval,enkrat,ali dvakrat pa je.
Torej 250 ml vode zavrej,ohladi na 37 stopinj,dodaj dve žlici olja,pumpico stisneš,da gre zrak ven,napolniš.Otroku namažeš ritko s kremico in nežno daš otroku v ritko,pač kaka 2 deci približno,vse ni šlo pri nas.
Potem otrok leži nekaj časa,ga motiš z cartanjem,mu bereš,...Potem na kahlo,če bo.

To sva delala na sušilnem stroju v kopalnici,po tem pa direkt v bano na kahlo.

Upam,da me ne boste napadale sedaj,je pač taka občutljiva tema.
Vsak pač dela po najboljših močeh,za dobro otroka.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 18:28:27   
Najaa
Pri moji tavečji je psiha kriva, da zadržuje blato. Začelo se je, ko je po 14 dneh šla nazaj v vrtec in ni bilo njene pomočnice, ampak samo vzg., katere ni marala. Drugič je bilo, ko je šla v drugo skupino, med druge otroke. Potem je bilo, ko smo se preselili. In vedno, ko se je nekaj spremenilo, je zadrževala blato.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
1.2.2010 20:15:43   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Naja 78,
sočustvujem s tabo,res,ko to berem.Ja,naša Lara ni 8 dni!! kakala,zdravnica pa jo je pogledala,je rekla,da je čep blata in da naj kupim napravo za klistir,je taka pumpica gumijasta,z podaljškom.
In mi pač rekla,naj poskusiva,če ne deluje,gre v bolnico.Mi  je s težkom srcem pisala napotnico...Ja,to ni za otroke nič luštnega,je pa nujno,po zaprtju.
Da še ti opišem klistir,ki pri Lari takrat ni deloval,enkrat,ali dvakrat pa je.
Torej 250 ml vode zavrej,ohladi na 37 stopinj,dodaj dve žlici olja,pumpico stisneš,da gre zrak ven,napolniš.Otroku namažeš ritko s kremico in nežno daš otroku v ritko,pač kaka 2 deci približno,vse ni šlo pri nas.
Potem otrok leži nekaj časa,ga motiš z cartanjem,mu bereš,...Potem na kahlo,če bo.

To sva delala na sušilnem stroju v kopalnici,po tem pa direkt v bano na kahlo.

Upam,da me ne boste napadale sedaj,je pač taka občutljiva tema.
Vsak pač dela po najboljših močeh,za dobro otroka.



najprej da odgovorim tebi valči!

mi smo od klistirja-kaj naj ti rečem-ZAKON.je vse posral.teklo po tleh ,po možu,šprical okoli.mali se je drl,zgledalo ni pa nič groznega.in na koncu sral na školjko in bil vesel.
in še to,mogoče bodo tudi mene obsojali: matr da če se bo to ponvaljalo grem kupit klistir.
se poplnoma strinjam da ko gre čez mejo nič druzga ne pomaga.

no pa da vsem poročaam.
kot ste brale smo iz pediatrične.moram rečt,da so kr prijazni,kr hitro pogledajo otroka,vzamejo kri.dajo klistir in potem še 1x pregled.
hja edino to mi ni bilo ok,ker mi kirurg ni dal nič jasnih navodil za naprej.lactecon je odsvetoval,zakaj,nevemuser posted image .
svetoval pa mi je svečke-glicerin,če po 1 dnevu ne bo šel srat.

kaj naj zdaj.user posted image user posted image user posted image
odločila sem se da pazimo na prehrani še bolj,dajemo redno slivov sok,tudi lactecon mu bom dajala,da ne bo spet kaj prehitro

in pa reku mi je da je to pri deklicah bolj pogostouser posted image  in da naj ne silim na kahlo,da mora dozoret....no kar že vemo.

če bo še kaka mamica naj kar napiše ker to je res živčna vojna,ni mi pa jasno da zakaj je ratal tako zaprt,če sem mu dajala redno lactakon,in še svečke zadnje 2 dni.user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
2.2.2010 13:24:56   
Najaa
Moji svečke niso pomagale. Po njih je imela sam hude krče, blato pa ni šlo naprej. V bistvu ji je šele lactecon pomagal. Ker je imela trdo blato in ga je sirup najprej zmehčal. Svečke so jo pa očitno terale naprej sam je blo pretrdo, da bi šlo ven.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
2.2.2010 18:27:09   
valči
Naja 78,ja super,no,da mu je uspelo,daj mi še napiši,ali sta sama delala klistir,ali v bolnici?Ker nama ni uspelo doma,je šla ven sama umazana voda.Joj,ko se spomnim teh časov,res grozljivka,to je res zelo hudo,ko otok to prestaja.

Veš,svečke tudi naši niso pomagale nič,le Lactecon,ki ga je dobivala redno kakih par mesecev.Pa res nič belega kriha,keksov,sladkarij,v Dm-u sem kupila piškote,pa sama sem jih dela,tako,za malo,da ji res nisem prav vsega odrekla.In kruh iz semen,pirin kruh,pa laneno seme je tudi vredu.
Dopoldne mu daj v navadni jogurt(delam sama probiotične jogurte redno) žličko sesekljanih lanenih semen par dni in to je res vredu.Pa kiviji so super za prebavo,pa pomarančni sok na tešče-sveži.

Saj bi lahko znanost pisala o tem,samo res se mi smilite,ker natanko vem,kaj doživljate.

Če se še kaj spomnim, ti napišem,drugače,držite se in naj mine vse to čimprejuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
2.2.2010 21:32:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
13.2.2010 21:58:52   
naja78
ojla.moram vam javit,ker nisem mogla.
mi smo našega falota morali peljat na klistir.ma je bilo kaj za videt.se je posral ko star dedec.ampka jo je pa bil.ni mi jasno kako se mu je naredil čep po 4 dneh,poleg svečk,ki smo jih v dreku vidli neraztopljene.user posted image user posted image

sedaj kaka vsak dan,v pleničko.se boji  da ne bo dobil v rit cevke.user posted image pa kaj pa vem.po eni strani ta klistrir ni grozen.hitro je konec otrok nič ne trpi.bolj smrdi in se zdraj ornk boji cevke. bomo vidli.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
13.2.2010 22:00:43   
naja78
ja sem vidla da sem neki že pisala.user posted image
bili na pediatrični kliniki.ni grozno,pa fful so prijazni.otrok res ne trpi.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
23.2.2010 2:54:46   
valchy912
pozdravljena
http://bibaleze.si/clanek/malcek/sola-kakanja.html

http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/340096

piši mi na ZS pa ti pošljem več o tem
lp

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
24.2.2010 14:57:41   
N _ B
Da ne bom odpirala podobne teme.
Naš je star 2 leti in 8 mes. in imamo drugačne težave. On lula in kaka le doma. Drugje ni variante. Nikoli ga nismo silili na kahlico. Do pred slabega meseca ni niti pol minute zdržal na kahlici. Je bila bolj za igranje, kot za kaj drugega. Potem se je nekega dne kar sam zjutraj usedel na na kahlico. Malo je sedel, vstal in rekel, da je že, čeprav je bila kahla prazna. Po cca 1 tednu mu je uspelo in je bila v kahlici luža. Sledil je nenaden klik, da noče več plenice. On je začel lulat in kakat na kahlico. Ravno takrat je bil podaljšan vikend in je bil čez dan brez plenic. Se je sam spomnil, da je treba it. Od takrat je popolnoma brez plenic. Tudi ponoči. Ponoči ga 1x dvignem in nesem lulat. Drugače je suh. V vrtcu sem povedala in sta rekli, da bosta pozorni na to. Ampak on ne more! Pove, da ga lulat, se usede na školjko ali na kahlico, sedi....in potem reče, da ne more. Sta mu dali pleničko gor, da bi v pleničko, ampak ne. On je suh od 8-ih do 15-ih, ko pride domov. user posted image Vsi se zavedamo, da to ni uredu, ampak ne vemo, kaj naredit. Vzgojiteljici ga skušata animirat, ampak ne uspe. Tudi, če kam gremo imamo težave. Greva na wc, ampak ne more. Naredi se mu čep in posledično težje kaka. Kaka vsak dan, ampak težko (to že od malega).

Kaj svetujete?

(odgovor članu valchy912)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
24.2.2010 17:02:09   
naja78
N&b:
O ****TI,TO JE ŠE HUJŠ,SE MI ZDI KOT PR NAS.user posted image jaz se ne bi toliko obremenjevala da v 8 urah ne gre,ampak,če je zaradi tega ker ga lulat-verjetno ga mora tišat,vsaj malo,v "dobri formi".se parvi da funkcionira popolnoma normalno,se igra,sodeluje.je,spi,.....
če je to OK,potem ni panike.
Je pa dobr,da ne lula 8 ur.sicer pa vprašanje koliko popije,samo pomoje kar mora in ima že ful natreniran mehur.to mišico se da ful natrenirat(oz.naše možgane,ker itak deluje pod  njihovem vplivom).
ampak saj na pol poti ste že. doma gre lepo v kahlico in naredi vse.
jaz bi ga pustila.doma tako,v vrtcu pa spet drugače.kaj pa če bi mogoče lulal stoje v školjko v vrtcu???ste to probali???
naš v vrtcu samo stoje lula,pa še to 1x ali 2x,je pa res da se v vrtcu ne naliva  s pijačo.posledično ga doma zalivamo.
je šel že 2x kakat po klistirju,na kahlico,isto kot si ti rekla,KLIK ampak samo 2x.naprej sedaj kaka  spet v pleničko in ga kar pustim.ko bo-BO.pa naj še 1 leto kaka v pleničko,jaz se ne sekiram in se ne oziram kaj drugi govorijo(npr.: tašča pravi: ja zdej bi res že lahko v kahlico oz.v wc kakal,...itd..je dost star-3 leta.)meni se ne zdi to problematično.jaz sem se odločila da ga bom kar pustila.ok,če res spet po 1 letu še ne bo,bomo se takrat spet malo o tem pogovarjal.

tako to je moje mnenje.sedaj pričakujemo 2 člana,čez 1 mesec in ga niti pod razno ne mislim silit kakat-kot prvega nisem,da ne bo pomote,na kahlico ali wc,sploh pri rosnih 7 mesecih user posted image user posted image user posted image  tako kot pač bereš in slišiš.ja redko katerim pač uspe.in pravijo da je bil z 1 letom in pol suh.user posted image
jaz bom pa raj rekla,...moj je pa že govoril takrat vse,otroci so si pač različni.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
25.2.2010 8:53:39   
*ANA*
no pa da še jaz dodam svoje
naš malček-star 2 leti in 8 mesecev je do sedaj vsak dan lepo kakal na školjko, zdaj en teden pa ne bom kakal- ne tišči in ne bom.
pa je videt da ga tišči- teka v krogu in podobno,usest pa ne in ne.pa smo probali s pleničko ki je eno leto sploh ni imel.
kaj narediti???

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
25.2.2010 9:11:35   
RAKICA2007
No naj se vam še jaz pridružim. user posted image

Naša frkolinka je že od 18.12.2009 popolnoma suha (tudi ponoči)user posted image . Ampak s kakanjem so pa nastale velikeeeee težave user posted image . Kakat hodi izključno v pleničko (in je ne silim drugam), pa še to s težavo. Kakamo na 3-4 dni. Pa še to ne bi kakala, če ji ne bi zagrozila s svečko. Najprej kaka bobke in nato naredi velikoooo kepo. Dodajam ji Lactecon, pa še to kaka šele 2 dni po popitju tega sirupa. Ali dodajate Lactecon vsak dan user posted image  Po koliko mluser posted image  Jaz nisem več pametna, jaz ji ga dodam takrat ko 2 dni ne kaka; ali je to OK?

Smo pa že od 10 meseca dalje imeli probleme s trdim kakanjem. Pije od skozi normalno, kaka pa ne. V vrtcu ne more kakat/čeprav pove in ji dajo pleničko - ampak ne gre. Kaka, ko pride domov in se skrije.


(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
25.2.2010 9:21:04   
ledenaa
RAKICA sirup se daje vsak dan in ne samo takrat ko ima otrok težave.Ni efekta potem kot bi moralo.lahko ji daš po 2 žlici sirupa dnevno.
pa ne grozi otroku!!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: mamice otrok,ki imajo težave s kakanjem....
25.2.2010 10:54:29   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

RAKICA sirup se daje vsak dan in ne samo takrat ko ima otrok težave.Ni efekta potem kot bi moralo.lahko ji daš po 2 žlici sirupa dnevno.
pa ne grozi otroku!!



Ledenaa hvala za odgovor. Za 2,5 let starega otroka ni to preveč sirupa? Saj črevo se pa tudi ne navadi ane?

Saj grožnji se izogibam, ji samo povem, da bo svečka (ko 4 dni ne kaka) in potem se reva potrudi in matra, matra, matra... pa gre. Včasih se mi zdi, da drugače ne gre user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?