ginekolog LJ (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Spark -> ginekolog LJ (4.2.2010 20:22:05)

Nujno rabim novega ginekologa v Ljubljani. Upam da se najde še kje kak DR na koncesijo. Danes sem bila razočarana, ko sem klicala svojo ginekologinjo, da imam nekaj težav, in me je sestra hotela naročiti decembra 2010, saj bo takrat 3 leta od zadnjega pregleda. Na kar ji razložim da imam nekaj težav in bi rabila prej, pa mi reče da naj počakam na telefonu. Čakala sem 10 minut da je bila Dr frai, nakar se mi oglasi sestra in mi reče da DR ne more govoriti z menoj, in da naj pokličem jutri ob 12. Naj omenim da kličem že nekaj dni, in je telefon vedno zaseden.Da sem danes prvič dobila zvezo. In nato mi reče da če ne bom jutri poklicala, da si bo zapisala, da sem rekla da nočem poklicat[sm=zmeden.gif]. Delam dopoldne in to s strankami, ma nimam časa sedeti na telefon in klicati ginekologa.




bskrle -> RE: ginekolog LJ (4.2.2010 20:55:47)

Če imaš težave se preprosto prikaži v ordinaciji in vztrajaj, da te vzamejo. Po telefonu boš težko uredila, žal.




*pepelka* -> RE: ginekolog LJ (5.2.2010 6:34:19)

g nikakor ne morem priklicati po telefonu, zato se sedaj kar preko e pošte naročam na pregled. Moram priznat, da je to dosti hitreje, pa tudi ko sem imela težave so me kar hitro vzeli.




Stran: [1]