kateri porodničarji - ginekologi v NM porodnišnici (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


biga -> kateri porodničarji - ginekologi v NM porodnišnici (9.2.2010 13:46:57)

V zvezi z NM porodnišnico me še tole zanima: kateri ginekologi - porodničarji trenutno "delajo oz. sodelujejo" pri porodu. Verjetno se jih je v treh letih, odkar sem rodila, kaj zamenjalo. Imam namreč slabo izkušnjo z dvema, ki sta bila pri porodu mojega prvorojenca, pa me zanimajo vaše izkušnje. Saj vem, da lahko naletim na katerega koli, ki je pač takrat na delovnem mestu, a vseeno. S katerim ste imele pozitivno oz. negativno izkušnjo?




majch -> RE: kateri porodničarji - ginekologi v NM porodnišnici (9.2.2010 13:54:44)

Na splošno z vsemi zadovoljna - čeprav se jih pol ne spomnem, kateri so bili. Babica Metka, ok, ona druga, blond, ko ne vem, katera, tudi. Zrdavniki ok, razen en visok, suhi, ko me je na ctg sprejel...kot da se mu sanja. Sem vesela, da ga nisem rabla dolgo gledat. Nič kritičnega, samo zdolgočasen je bil do amena, pa slabe volje, kot da mu čist odveč hodim...j* ga[sm=smiley36.gif], nisem si sama zmisla ravno tist moment tja pridet[sm=smiley36.gif]. Drugače sem prišla v roke še Mijajloviču, pa je tudi bil fajn. Eh...smo zamenjali ene 3 smene[sm=smiley36.gif] in je bilo kar luštno. Tudi s sestrami smo se kar lepo razumele.




TRIŠ -> RE: kateri porodničarji - ginekologi v NM porodnišnici (9.2.2010 14:01:47)

Vsi so OK razen dr.Šekoranja in dr.Piška,moje mnenje seveda[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




altaja -> RE: kateri porodničarji - ginekologi v NM porodnišnici (10.2.2010 11:28:09)

babice so vse super (mela sem Tanjo Bon in je zlata!!!!), porodničarka pa dr. Koželj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image].. Še na oddelek je prišla mene in cimro pogledat preden smo šle domov da je vdla če smo vsi ok.






Aja1 -> RE: kateri porodničarji - ginekologi v NM porodnišnici (11.2.2010 16:31:43)

Jaz sem imela v prvo babico Jelko, ki je [sm=smiley20.gif], zdaj v drugo pa Verido, ki je tudi [sm=smiley20.gif]. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
G. pa prvič Mijajlovič, drugič Gradecki. Zadovoljna.[sm=bravo.gif]




kaminek -> RE: kateri porodničarji - ginekologi v NM porodnišnici (19.3.2010 13:44:14)


IZVIRNO SPOROČILO: altaja

babice so vse super (mela sem Tanjo Bon in je zlata!!!!)



jst tudi in je res zlata vredna[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]. pri porodu pa je pomagal še Mijajlović, ker ima moč v rokah in celem telesu[sm=smiley36.gif], da mi je lohk skakal po trebuhu in da sm rodila po normalni poti.[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif], čeprav mi je imel na trenutke take bolne kometarje. recimo, ko me je šival, sm bla okregana, češ da sm preveč vitaminov pojdela, da je zato punca tolk težka-skor 5kg itd. itd. men se je prou fučkal, ti sam zašij in pejt. [sm=smiley36.gif]




Stran: [1]