plastične smučke (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


carly -> plastične smučke (10.2.2010 20:01:13)

Ali katera ve kje kupiti plastične smučke, tiste ki se samo nataknejo na čevlje?Pa od katerega leta naprej naj bi jih priporočali?




Oceania -> RE: plastične smučke (10.2.2010 20:02:26)

Intersport, Hervis. Naša jih ima pri treh letih.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (10.2.2010 20:28:07)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mayci -> RE: plastične smučke (10.2.2010 21:10:34)

Meni se tudi ne zdijo plastične smučke ravno primerne, ker zeloo drsijo in se otroku vse skupaj lahko hitro upre. Mi smo našega pri treh letih postavili kar na navadne smučke, pa je bil zelo zadovoljen in se mu je uspelo tudi nekaj metrov peljati.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




honey -> RE: plastične smučke (11.2.2010 0:02:07)

Definitivno so plastične smuči stran vržen denar [sm=smiley13.gif] 1. nimajo fiksnih vezi in so kot tekaške smuči, 2. drsijo kot [sm=hudicek1.gif], 3. na smučišču ne gre nikamor. Tako da ti priporočam, da kupite raje navadne smuči, pa mogoče kakšne rabljene za začetek. Mi smo našemu pri 2,5 letih dali gor plastične smuči, je bila katastrofa. Potem smo ga postavili pa na navadne smuči, ni bilo pa nobenega problema. Odločite je pa seveda tvoja.




nananaja -> RE: plastične smučke (11.2.2010 20:13:59)

S plastičnimi smučni na smučišče [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] To so smučke za po dvorišču hodit. Mi smo dobili zelo stare smučke s fiksnimi vezmi (za pancarje) brez robnikov, pa tudi te niso dobre za na smučišče, damo jih ji gor na dvorišču, da se malo drsa po ravnem. Pri 2,5 letih nismo še kupovali pravih smuč, naslednje leto pa zagotovo.
Ne bi pa kupila tistih, ki sem jih videla v Intesportu.




barni -> RE: plastične smučke (12.2.2010 7:37:52)

Mi smo hotli plasticne zaletos pri 2 letih. Pa so mi jih odsvetovali, tako bomo drugo leto pri 3 letih kupili take na pancarje. Letos smo se sankali.




livia -> RE: plastične smučke (12.2.2010 13:29:38)

IZVIRNO SPOROČILO: honey

Definitivno so plastične smuči stran vržen denar [sm=smiley13.gif] 1. nimajo fiksnih vezi in so kot tekaške smuči, 2. drsijo kot [sm=hudicek1.gif] , 3. na smučišču ne gre nikamor. Tako da ti priporočam, da kupite raje navadne smuči, pa mogoče kakšne rabljene za začetek. Mi smo našemu pri 2,5 letih dali gor plastične smuči, je bila katastrofa. Potem smo ga postavili pa na navadne smuči, ni bilo pa nobenega problema. Odločite je pa seveda tvoja.


Delim mnenje. Stran vržen denar.
Če pa že morem odgovorit na vprašanje so pa te smuči primerne za otroke do 2 leta starosti.

Naša prva punca je stala prvič na pravih smučeh pri 2,5, sedaj pri 3,5 sama smuča in gre na vlečnico. Njena sestrica je bila ravnokar 2, pa smo si izposodili plastične, pa so mi katastrofa, tako da si bom za cel teden, ko gremo na dopust izposodila prave s pancarji. Drugače je ne bi dala še na smuči, samo mora vse početi kar počne njena sestra.




carly -> RE: plastične smučke (12.2.2010 19:34:25)

Ja naša je šele 15 mesecev stara pa sem jo mislila samo malo po dvorišču peljat na njih.Za smučanje na smučišču pa itak mislim navadne na pancerje kupit naslednje leto, če bo kazala zanimanje.
Se bomo verjetno letos kar še malo sankali, je problem le v tem da se itak dvakrat na dan odkar je sneg, pa se je naša punca že naveličala.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




livia -> RE: plastične smučke (12.2.2010 19:56:04)

S temi smučmi je ne boš mogla peljat. Se pravi se ne da otroka vlečt ali porivat, ker ful drsijo in so nestabilne. So bolj namenjene, da otro sam hodi v njih kot bi hodil brez smučk.
Moje osebno mnenje sedaj, ko to počne naša mlajša je, da otroka ta hoja samo zmede, ker so sem jo dala n aprave smuči je tudi hodila in ni znala nog skupaj in trdih držat, da bi jo lahko porivala naprej.
Sicer pa če nimaš v kaj bolj pametnega vložit teh 15-30 € potem so za tako igračkanje pred bajto čist ok.
Meni je vsak cent škoda za tako neuporabno stvar, zato sem si jih sposodila.




Stran: [1]