modrčki za dojenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


živa -> modrčki za dojenje (12.2.2010 9:50:45)

Hoj!

Noseča sem 28 tednov in so me začeli žuliti modrčki s kostjo. Moji stari za dojenje so pa vsi ali strgani ali preširoki (ker so podedovani) ali premajhni. Gledala sem jih od Lisce, ti so mi v redu, lepo sotjijo, in zadnjič sem jih tudi videla v Mothercare (po dva pakirana in cenejša od 2 Liscinih), pa me zanima, ali so kaj podobni Liscinim, se obnesejo?

Müllerjevi ipd. na moje obline nikakor ne pašejo .

Nasvet, prosim. Kaj priporočate, a so kje kaj bolj poceni?

Lp,

živa




Dudica1 -> RE: modrčki za dojenje (12.2.2010 9:52:58)

H&M so meni zakon,maš pa enojno ali pa dvojno pakirane [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




živa -> RE: modrčki za dojenje (12.2.2010 10:06:49)

O, hvala, moram pogledat. Najbrž jih imajo v LJ samo na Rudniku, ne?




Dudica1 -> RE: modrčki za dojenje (12.2.2010 10:09:45)

Ja mislim da je samo na rudniku oddelek za nosečnice ja.




živa -> RE: modrčki za dojenje (12.2.2010 10:16:42)

A obstaja še kaj podobnega?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.2.2010 10:29:11)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




tintin -> RE: modrčki za dojenje (12.2.2010 10:29:45)

mogoče, če se ti da zapeljat do Žabnice pri Škofji Loki (trgovina je tik ob cesti Škofja Loka - Kranj), trgovina Alisa.
Imajo tudi spletno prodajo:
www.alisa.si

in če česa ni na zalogi, ti naredijo. Pa fajn je, ker so modrčki raznih barv:)




Kasija -> RE: modrčki za dojenje (12.2.2010 10:48:41)

živa jaz imam mother care in so zelo v redu. lp




Ajda A -> RE: modrčki za dojenje (12.2.2010 11:53:51)

milleena mene pa zania kako si se registrirala, ker ko sem se hotla mi je blo za dobavo na voljo samo Canada al pa US?




Zofy -> RE: modrčki za dojenje (12.2.2010 13:04:28)

jaz ga imam enega od Lisce, sem ga tudi v supernovi na Rduniku kupila. Je brez kosti, moder in lep (ne kot tisti iz Muellerja, ki so za stare mame...), ampak po moje je ugorneje, da si dvojno pakiranje od H&M vzameš. Tale je bil menda cca 25€.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.2.2010 14:37:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mini86 -> RE: modrčki za dojenje (12.2.2010 14:47:23)

js sm enkrat za foro še predno sm rodila naročila pri neckermannu modrček za dojenje-imaš dva v paketu in loh zberaš barve in sicer belo pa modro ali belo pa roza..js sm s temi modrčki full zadovoljna..ne vem mogoče tud zato ker nism nobenga druzga probala in sem se jih navadla..tko da jih ne zamenam in sm jih že večkrat naročila




Zofy -> RE: modrčki za dojenje (12.2.2010 15:10:47)


IZVIRNO SPOROČILO: mini86

js sm enkrat za foro še predno sm rodila naročila pri neckermannu modrček za dojenje-imaš dva v paketu in loh zberaš barve in sicer belo pa modro ali belo pa roza..js sm s temi modrčki full zadovoljna..ne vem mogoče tud zato ker nism nobenga druzga probala in sem se jih navadla..tko da jih ne zamenam in sm jih že večkrat naročila


Prijateljica jih je tudi pohvalila.




Stran: [1]