kaj naj naredim (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


leo**tia -> kaj naj naredim (12.2.2010 17:42:36)

naša mala ima vročino že 3dni,enkrat 39,drugič nič,cel dan ji niha,danes je imela 36 merjeno v ritki,roke mrzle ko led,čelo vroče[sm=smiley19.gif]nič noče jesti,le sadne kašice,cel dan samo spi,saj razumem bolana je,ampak nič ji ni smo bili pri pedijatru.grlo ima malo rdeče,zeleni šmrklji so izginili.mislite da je kaka bakterijska okužba??kri ji niso jemali...kaj mi je storiti??pa tud celo noč prespi,brez zbujanja,brez pitja čaja[sm=smiley13.gif],,prosim za nasvete z živci sem na kraju,ne vem kaj naj ji dam za jest,pije samo soke od bebivite,drugo sploh noče




TomTaylor -> RE: kaj naj naredim (12.2.2010 17:51:13)

ponavadi je tako, da če v par dneh ni bolje ali pa če se pojavijo novi znaki, je treba it ponovno k zdravniku. Če se ti zdi karkoli narobe vedno pojdi, pa čeprav greš 100x za brezveze, bolje to, kot 1x prepozno.

Pa jz sem enkrat pri svoji vztrajala, oz. zahtevala naj ji vzamejo kri - zdravnica pa vztrajala na tem, da je deklica zdrava, da analiza krvi ni potrebna "ker je tako živahna videt"...no pol se je pa po gl<avi praskala ko je bil izvid zelo slab...




leo**tia -> RE: kaj naj naredim (12.2.2010 17:55:46)

vidim da ni vredu,samo joka,tečna je,poganjajo ji 2jke ven,ne vem no,mislim da bom kar šla k dežurnemu,da se mi še ne zmeša nazadnje,ker to ni vredu da samo spi,in to cel dan[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Anonimen -> RE: kaj naj naredim (12.2.2010 18:26:24)

tako je bilo pri naši, vročina pa sam spala je, glave ni mogla držat pokonc[sm=smiley13.gif]. Sva šle k P pa so ji vzel kri, CRP je mela 170 in so nas takoj poslal na infekcijsko, da je dobila AB v žilo, je mela bakterijsko okužbo. Tko, da jest bi na tvojem mestu zahtevala pregled krvi




leo**tia -> RE: kaj naj naredim (12.2.2010 18:54:48)

a je ostala v bolnici??oj me je strah,gremo zdaj dežurnemu[sm=smiley19.gif]držite pesti




Anonimen -> RE: kaj naj naredim (12.2.2010 19:32:05)

eno noč, ker čim je dobla AB je bla kolkr tokl uredu, smo pa pol dobil še AB za domov.
Upam, da pri vas ne bo isto[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif], sporoči




PC Baby -> RE: kaj naj naredim (12.2.2010 19:56:52)

Srečno!
Pa sporoči ko bo uredu.




dushka -> RE: kaj naj naredim (12.2.2010 20:46:21)

Držim pesti, da bo z njo vse ok. Tudi moja je malo zbolela, vročine na srečo nima. Že tako malo poje, zdaj pa še manj. Upam, da ne bo spet shujšala.




Anonimen -> RE: kaj naj naredim (16.2.2010 10:37:12)

leotia kaj je blo, a ste šli?




Stran: [1]