ZDa in okolica Clevelanada-meadwest, great lakes (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


mala zirafa -> ZDa in okolica Clevelanada-meadwest, great lakes (14.2.2010 18:56:34)

Maja bi se rada odpravila do Clevelanda za 10-12 dni, ker imam dol sorodnike, pa čeprav sem jaz že bla. Rada pa bi se tudi malo potepala tam okrog , v mislih imava kakšno turo z 2 nočitvami, mogoče 3-mi.Zanima me če je že kdo v tem predelu zda bil in kaj je vredno ogleda?Bla sem vsepovsod drugje razen v okolicioz. tem območju ne.

Razdalje naj bi ble največ nekje do Niagarinih slapov za enodnevne izlete.Okoli slabih 400km v eno smer.

Karte naju stanejo 390 evrov x 2osebi, avto 250 plus bencin predvidoma 100.Gorivo je dosti cenejše od našega, na srečo.Glede spanja ga imava lahko ves čas zastonj, pa nisva okrog, če pa se potepava pa sem našla cene nekje za 40-60 dolarjev na noč.
Hvala za kakršnekoli info.




viv_ -> RE: ZDa in okolica Clevelanada-meadwest, great lakes (17.2.2010 13:48:40)

A sta kej gledala kako je s kampi? Mogoče bi šotorila lahko!




mala zirafa -> RE: ZDa in okolica Clevelanada-meadwest, great lakes (21.2.2010 17:17:09)

Mož si s šotorom po USA ne upa.Na žalost.V poštev pridejo največ 4 nočitve v motelih.Motel6 ima še kar godne cene.




Stran: [1]