Zamrznjenčki (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


vitae -> Zamrznjenčki (16.2.2010 21:31:30)

Zanima me, če mi lahko opišete postopek z zamrznjenčki! Že v prvem poskusu IVF mi je uspelo zanositi in sedaj naju doma vsak dan razveseljuje 8-mesečni fantič. Ne želim predolgo čakati na naslednjo zanositev, saj imava kar 10 zamrznjenčkov, a ne vem kako poteka postopek...

Hvala že vnaprej za vaše odgovore!




baguSka -> RE: Zamrznjenčki (16.2.2010 21:44:08)

Zamrzovanje zarodkov

Zarodke primerne kvalitete bomo na vašo zahtevo in ob vaši pisni privolitvi zamrznili s tekočim dušikom in jih shranili v primeru, da sedanji postopek ne bo uspešen.
Odmrznjene zarodke lahko v naslednji ciklusih uporabite brez hormonskega spodbujanja. Rezultati po vnosu odmrznjenih zarodkov v maternico so na žalost še vedno slabi, saj postopek zamrzovanja in odmrzovanja preživi le približno 50% zarodkov.

Tkole nekak. Kok so vajini zamrznjencki se kvalitetni potem ko jih bodo odmrznili, pa bos morala pocakat oz povprasat tam, kjer jih hranijo.




baguSka -> RE: Zamrznjenčki (16.2.2010 21:45:28)


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

in jih shranili v primeru, da sedanji postopek ne bo uspešen



aja, pa vprasanje ce jih sploh se hranijo, glede na to, da je bil pri vama postopek uspesen [sm=zmeden.gif]




vitae -> RE: Zamrznjenčki (16.2.2010 22:35:33)

To jih, ker podpišeš in imaš papirje, da so 5 let v hrambi!!! Sicer pa bom, ko neham dojiti poklicala svojega super truper G in mi bo že svetoval kako naprej. Pa hvala za pojasnilo!




opus -> RE: Zamrznjenčki (19.2.2010 9:00:40)

Vitae, postopek je sledeč: pokličeš prvi dan M, 7 dan prideš tja da te vpišejo, če imaš s stimulacijo dobiš inekcije nato te spremljajo z UZ, ko je vodilni folikel dovolj velik dobiš stop inekcijo, čez en teden pa je tansfer.

Vso srečo ti želim, ko se bosta odločila za postopek.
[sm=pikapoka1.gif]




vitae -> RE: Zamrznjenčki (19.2.2010 9:48:29)

Opus HVALA!
Ravno te podatke sem rabila. Najverjetneje se bova na jesen podala "v boj" za novega družinskega člana. Do takrat se bova pustila presenetiti, medtem pa predvsem maksimalno uživala v družbi najinega sinčka :)




opus -> RE: Zamrznjenčki (19.2.2010 10:17:35)

Vitae malenkost. [sm=pikapoka1.gif]




Taddy78 -> RE: Zamrznjenčki (19.2.2010 14:43:16)

Nama so rekli, da lahko 1.5 let po porodu greš po zamrznjenčka. Midva imava za sabo sicer neuspešni ISCI, v marcu pa grem po zamrznjenčka (no upam da bo vredu, oz. primeren za transfer).
Moram pa 5 dni po M ki bo v marcu (čakati sem mogla na tretjo M), poklicati, da me naročijo na UZ.




Stran: [1]