Spontani splav (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Spontani splav



Sporočilo


JAGODA2 -> Spontani splav (27.2.2010 23:48:39)

HAY! ZANIMA ME NEKAJ O SPONTANEM SPLAVU.16 FEBRUARJA SEM DOBILA MENSTRUACIJO IN JO IMELA 8 DNI BOLJ SLABO IN NAREDILA SEM TEST NOSEČNOSTI IN JE BIL POZITIVEN.26 FEBR.PA SEM ZAČELA ZNOVA MALO KRVAVETI ALI JE TO SPONTANI SPLAV ALI JE IMELA ŽE KATERA TAKŠEN PRIMER.HVALA.LP.




janapan -> RE: SPONTANI SPLAV (28.2.2010 12:02:13)

Lahko da je splav, lahko pa si še vedno noseča. Krvavitve v nosečosti so pogost pojav in lahko napovedujejo splav ali pa tudi ne. Jaz sem v prvi nosečnosti na začetku, v času ko bi morala dobiti menstruacijo krvavela, potem pa je nosečnost potekala bp in sem rodila hčerkico. Drugi dve nosečnosti pa sta se končali s spontanim splavom, zgledalo pa je kot navadna menstruacija, drugič je bilo bolj obilno in je trajalo nekoliko več časa (9 dni). No tokrat pa nisem nič krvavela in sem v 31tednu-




JAGODA2 -> RE: SPONTANI SPLAV (28.2.2010 13:34:37)

lp.hvala vam za odgovor saj bomo vidli kaj bo mi rekel jutri ginekolog,ker grem tako do njega,res me zanima kaj bo iz tega ker sem preveč že neučakana .lp.




JAGODA2 -> RE: SPONTANI SPLAV (28.2.2010 23:33:59)

lp.Ali ve katera kdaj začne delat na Ptuju gin.Rosič pri toplicah terme ptuj?Ali je še imela katera takšen primer kot ga imam jaz sedaj da po 8 dnevni menstruaciji spet krvavim test nosečnosti pa je bil pred krvavenjem drugim pozitiven.Ali gre to mogoče za spontani splav se sprašujem,jutri pa tako obiščem ginekologa.hvala,lp.




Stran: [1]