moj samuelion (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


puncica -> moj samuelion (7.7.2005 14:41:55)

Evo še ena, ki ne ve točno za kaj se gre Ok, pa nej bo če že vsi bom še jaz:bravo::bravo::bravo:




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.7.2005 16:30:55)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Jutra -> moj samuelion (7.7.2005 17:24:41)

In ljubezenska pisma so postala osrednja tema D&O.:)-

Aja, že dolgo nisem pisala svoji frendici:

Draga Pepca,

kolk sem vesela, da si tako fajn frendica. Vsak dan je tako fajn s tabo čvekat na kavi, pa dopoldne na telefonu in ker si imava veliko za povedati, je enkratno, da obstaja elektronska pošta, da si lahko čez dan mailava, no, če računalnika ni pri roki, pa kakšen SMS pošljeva....

Naj vesoljna Slovenija ve vse o tvojih superlativih, da bo naraslo povpraševanje po tebi.

:)8);):)-:bravo::(:zmeden::ups::love::hudicek::darilo::rozica::angel::racka::metulj::miska::zajcek::pujs:

No, mogoče bom pa le naredila vtis nanjo, da mi bo posodila....:zmeden2:






Marogica -> moj samuelion (7.7.2005 18:08:30)

Wilma, ne pusti s provocirat- saj veš da si na "ženskem" forumu.




Seven* -> moj samuelion (7.7.2005 20:41:49)

Jutra lubica, a si ti malo lubosumna?

Hvala bogu, da se se vedno najde nekdo, ki hvali. Dandanasnji cas je usmerjen predvsem k obrekovanju in kreganju. Najboljsa novica je slaba novica.

Dosti podoben post sem ze jaz hotela napisati.. Mogoce ga se bom, ker imam zlatega fanta.

Zdaj pa.. Al boste ploskale, al se pa idite nekam skrit.




BigWhale -> moj samuelion (7.7.2005 21:10:05)

Ok, samo da vem, da grem se zate po lavor...

;)




k1 -> moj samuelion (8.7.2005 7:57:53)

zara, ajej, danes sem se pa res zaradi tebe nasmejala, ko sem tole o ploskanju brala. no pa bom še jaz: :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




Jutra -> moj samuelion (8.7.2005 12:15:31)

Seven, nimam razloga za to.;)
Očitno je treba tukaj samo:bravo: No, bom pa še jaz, ampak Big Whalu.





BigWhale -> moj samuelion (8.7.2005 16:33:20)

Ne ploskaj meni, ker ti bo hitro zal. ;) Pri meni ni tistih, ki so bolj enaki od drugih. Pri meni so vsi enaki. :P

Samo je pa itak car.




Anonimen -> moj samuelion (8.7.2005 17:00:26)

Žalostno, da se iz tega norčujete.

Willma in Samuelion sta oba face. Pa Seven in BigWhale tudi. :love:

In če ne mislite resno s :bravo:, pol jih sploh ni treba popat.

Tko.

Jezna Ribica
:fis:





Anonimen -> moj samuelion (8.7.2005 17:00:43)

Ma ne, ne jezna, ampak prej razočarana:zmeden:




Anonimen -> moj samuelion (8.7.2005 17:02:53)

Bruuuuuuuuuuuuuhhhhhh, bruh.........




Anonimen -> moj samuelion (8.7.2005 18:05:43)

Hej, albina, jaz sem se pa že ustrašila, da sem se danes zastrupla v mehiški restavraciji, sedaj pa vem zakaj mi je slaaabooo...
No, pa še vseeno, ker jih je tako fino popat zraven:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




Moyca_ -> moj samuelion (8.7.2005 19:00:24)

kak ste prtišjene ene s svojimi komentarji glupimi:((




BigWhale -> moj samuelion (8.7.2005 21:53:06)

Albina, saj ok.. Zate itak vemo, da imas krizo v zakonu, same probleme z descem, k se goni okrog, ti pa cele dneve na RR visis, ker ga mas ze poln kufer. Nehi ze jamrat.




frutka_ -> moj samuelion (8.7.2005 22:33:32)

Willma jaz te čutim in najbrž še majhna peščička mamic, ki smo srečne z možmi, partnerji, fanti, lupčki...za ostalo pa itak veš...pokukaj še kaj na RR, ker ni vedno takooo slabe energije gor!

Ventili se ne rabijo sproščat le v negativno smer temveč tudi kakšen pozitiven post dobro dene.


Prav lep dan želim tudi vam...bi rekla Gina!




Anonimen -> moj samuelion (9.7.2005 8:45:01)

BW, mene tle ne boš videl ne jamrat ne hvalit mojga deca, ker tale medij za moje pojme ni ustvarjen za tovrstne zadeve. Vsaj zame ne. In če misliš, da se pod svoje dogovore ne podpišem, se pošteno motiš...imam jajca in stojim za svojimi izjavami vedno in povsod.

In če mojega primerjaš s sabo, potem mi je žal, da je pri vas tako....škoda besed.




jogina -> moj samuelion (11.7.2005 14:51:43)

kokuši




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]