Liposukcija?? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


fusia -> Liposukcija?? (11.3.2010 15:00:57)

Ima katera kakšno izkušnjo? Kako to izgleda, kakšen je rezultat, koliko stane?




Taddy78 -> RE: Liposukcija?? (11.3.2010 19:59:04)

Kolegica dala za liposukcijo 2000evrov 2.leti nazaj.
Rezultat? Zgledala je kot Pamela Anderson. Ker noge in obseg prsi ostaneta ista, trebuh pa raven, so jo res bile same joške.

Je pa to zanjo bil vstran vržen denar, ker liposukcija nima efekta, če se nažiraš s hrano kot prej.
Takrat bi še morala iti da ji zrihtajo roke, pa jo je bilo malo strah, ker so ji delali lipos. z EA (ko so jo uspavali se je skoraj zadušila, ker ima probleme z dihanjem skozi nos) in je imela take glavobole, da se ji je mešalo.




Martinčka -> RE: Liposukcija?? (12.3.2010 19:40:00)

moj ati tudi pravi da bi dal moji mami za liposukcijo če bi ji namestili zadrgo in bi lahko vsak meec spet sčistli kar se je nabralo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

kakorkoli jaz podpiram liposukcijo če ti je kaj ostalo česar se res ne moreš z malo volje in truda rešiti (če poskušaš več kot pol leta torej)... drugače pa če imaš denar zakaj pa ne...

jaz priporočam fabjana sicer... sem bila pri njemu za ušesa in sem bila zelo zadovoljna. ima internetno stran s cenikom in preveri...




Taddy78 -> RE: Liposukcija?? (13.3.2010 9:10:02)

Jaz tudi nisem proti, je pa brezveze če se zanjo odloči dokaj debela ženska v upanju, da bo na tak način shujšala-kar seveda ne bo...




punci -> RE: Liposukcija?? (18.3.2010 19:16:28)

moja kolegica je bila lani, ampak ni to kar tako, vem da ona je najprej shujšala blizu 30 kg potem pa je mogla eno leto konstantno držat to težo, šele potem so jo hoteli operirati. Pa kolikor se spomnim je bila nekje v Ljubljani, bila je sicer prej tudi pri Fabjanu na razgovoru ampak je on baje bil predrag. 




Poka -> RE: Liposukcija?? (20.3.2010 21:17:36)

Samo, če se ob pravilnem treningu in prehrani določenega dela maščobe res ne moreš znebit, drugače ne delat tega. Moja kolegica je bila, pred leti, pa je sedaj isto - ampak jaz nebi šla v to, ker njo je ful bolelo.




jabi -> RE: Liposukcija?? (2.9.2019 21:38:40)

Meni ni bila nič kaj boleča. Mogoče zato ker sem bila istočasno operirana na trebuhu in je tisto bolj bolelo. Se je pa izplačalo. Na tej spletni strani https://www.estetika-milosevic.si/liposukcija/ imajo super predstavitev same operacije, ki za mene ni bila noben bav bav.
Zoprno mi je bilo samo to, da sem bila skoraj dva meseca oblečena v neke elastične hlače, ki so bile vroče kot hudič.




Stran: [1]