hotel Haliaetum- Simonov zaliv (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


nbiba -> hotel Haliaetum- Simonov zaliv (12.3.2010 7:10:34)

ima katera izkišnje z hotelom Haliaetim v Simonovem zaslivu? Zanima me hrana, sobe, bazen...Je primeren za starejše ljudi? Tja bi namreč poslala za en teden mamo in očeta.




nara123 -> RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv (14.3.2010 21:34:45)

Jaz ti lahko rečem,da je hrana odlična in predvsem pester izbor jedi vse je samopostrežno,sobe so meni sicer boljše v depandansah(večje) je pa prednost hotela da imaš zajtrk v jedilnic pri recepciji na ostale obroke hodiš v restavracijo nad plažo,če pa si v depandansi pa imaš vse obroke v restavraciji.
Skratka SUPER,lansko leto smo bili 2x čez poletje tam in letos gremo zopet...... 




Pinkyca -> RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv (4.5.2010 21:51:18)

v kratkem gremo tja 3 letnikom ... torej ima še katera kakšne izkušnje ... bazen npr.?




ThinkPink -> RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv (10.6.2010 7:49:02)

Mene tudi zanima...gremo konec meseca s skoraj 3 letnico. Če je katera bila, me zanima predvsem kakšna je plaža...




aleži -> RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv (10.6.2010 13:36:42)

Think Pink

V San Simonu imaš:
- tobogan
- mivko v vodi in igrala na mivki
- "mini Izolo" kjer lahko rišejo, igrajo
- restavracijo (pomfri, pizzo, sladoled...)
- bar
- sprehajalno pot do Svetilnika kjer so tudi igrala in urejeno koplišče
[image]http://www.mana.si/pic/slike/100409171535_sansimon3.jpg[/image]
 
[image]http://www.mana.si/pic/slike/100409171359_sansimon1.jpg[/image]
 
 
Brezplačno ne vem če je, ker lani se je plačalo. Lahko se pozanimaš in vprašaš, ker si gost hotela, če greš zastonj. Drugače je tudi med San simonom in marino kopališče brezplačno s kamenčki, brez igral.
 
Hotelskega bazena ne poznam, sicer pa izkoristi morje.
 
 




sisi* -> RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv (19.6.2010 8:10:29)

Plaža je zastonj za hotelske goste.
Hrana je super, velika izbira in samopostrežna. Nas so dali v hotel Mirta (to se tam odločijo ali te dajo v Mirto ali Haliaetum) in so bile sobe zelo prostorne. Mi imamo dva otroka pa smo imeli veliko prostora. hotel Mirta je tudi čisto prenovljen. Zelo lep.
Bazen je pač eden, plavalni. Ampak za prvo silo je vredu. vVendar je poleti zaprt.

Plaža je meni vredu. Majhni kamenčki ob morju. Za otroke lahek dostop. Veliko sence lahko najdeš. Na plaži imaš tudi peskovnik, kjer se lahko otroci igrajo. In vse kar je že Aleži napisala.

Nam je bilo všeč.




PC Baby -> RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv (24.1.2011 9:58:34)

A so sobe in sanitarije v hotelu čiste? Mislim dovolj čiste, za plazečega se otroka?




PC Baby -> RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv (17.3.2013 21:46:52)

OK, to, da je čist, sem že ugotovila na drugih forumih. Danes smo pa bli tam malo v izvidnici in je bla plaža precej umazana, igrala čisto uničena in že nevarna. Je že res, da še ni sezone in da lahko to še popravijo, me pa vseeno zanima če kdo ve kako je na plaži poleti in pa če je ful gužva?




Stran: [1]