Kje praznovati RD (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


petruska -> Kje praznovati RD (17.3.2010 10:59:04)

Prosim za predloge, kje v Ljubljani je možno praznovati rojstni dan (4. leta) za cca. 20 otrok.
Doma absolutno nimamo prostora. Glede na to, da pa je trenutno še kar mrzlo, ga zunaj kje tudi ni možno organizirat.

Prosim za pomoč!




Naja31 -> RE: Kje praznovati RD (17.3.2010 14:36:04)

Jaz se trenutno tudi s tem ukvarjam.
Lansko leto smo praznovali v Monsu.  Zelo fajn.
Pizzeria Jurman: imajo neke igralnice, meni tam sploh ni všeč
Kolosej: še kar
kavarnicav Nami v 5. nadstropju, samo tam je problem, ker je zraven trgovina z igračami in potem otroci tečejo med policami, namesto da bi bili v igralnici

telovadnica Glinek na škofljici: nismo še poskusili

Pri tej starosti ni neke hude izbire, ker je to še praznovanje s starši. Večina organiziranih praznovanj je, da otroka tam pustiš, kar meni ni všeč, ker kot prvo moj otrok tega ne mara, kot drugo rada praznujem tudi z drugimi starši, ki so naši prijatelji.

Najbolj všeč mi je Mostec, samo to pride v poštev samo poleti, moja oba otroka pa sta aprilska.






*pepelka* -> RE: Kje praznovati RD (17.3.2010 20:36:52)

http://www.otrokoskop.si/main/cat/5/2
tukaj je kar nekaj idej




jakaracman -> RE: Kje praznovati RD (17.3.2010 21:00:20)

Živalski vrt imaš voden ogled in nato pogostitev ali pa telovadnica Narodni dom.




petruska -> RE: Kje praznovati RD (18.3.2010 7:51:55)

Ja točno tako je kot praviš, tudi mi ne bi radi, da se otroka samo pusti ampak bi radi da se s starši še malo posedi.
Tako je idealno v BUBI, vendar pa imajo za naš datum ravno zasedeno. Pri bubu je OK, ker so otroci v telovadnici, s starši pa se lahko lepo posedi v lokalu, ki je nad telovadnico in čez celo stekleno okno jih imaš cel čas pred očmi. prav tako v ta lokal sam prineseš pijačo on hrano in ti ga dajo v najem zraven telovadnice.




Stran: [1]