uporabnost jeepov na akumolator (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


suzanica -> uporabnost jeepov na akumolator (22.3.2010 19:21:53)

Zdravo,

zanima me koliko so vaši otroci uporabljali vozila na akumolatorje? So bolj za v kot ali tudi dejansko uporabni? Lp




Raho -> RE: uporabnost jeepov na akumolator (22.3.2010 19:24:19)

Mi imamo traktor na akumulator in je nonstop v ubporabi. je pa res, da moj sin želi postati traktorist.




NEVA-1 -> RE: uporabnost jeepov na akumolator (22.3.2010 20:20:21)

Tudi pri nas je v uporabi non-stop, mi imamo od PP Gaucho Grande, pa je res trpežen, enkrat smo edino zamenjali neke zobnike, ki sem jih naročila v Mami Trzin, drugače pa nimamo nobenih težav z njim...




melanija -> RE: uporabnost jeepov na akumolator (22.3.2010 20:21:21)

Mi imamo sicer motor od PP, in ko je lepo vreme je skozi v uporabi, so zelo zadovljni.




gita10 -> RE: uporabnost jeepov na akumolator (22.3.2010 20:45:45)

Pri nas je pa babi kupila nekega velika jeepa v baby centru - za njega je dala dve slovenske penzije ( Cena 830 eur) mali se je pa parkrat peljal z njim zdaj pa stoji v kotu.
Tako, da verjetno odvisno od otroka do otroka




Raho -> RE: uporabnost jeepov na akumolator (22.3.2010 22:03:42)

Drugače pa PP jeepi imajo življenjsko doboo - vauuuu.
Moj sin je nasledil enega od svojega nečaka pa je med njima 15 let razlike. Samo novi akumulator smo morali kupiti.




rija -> RE: uporabnost jeepov na akumolator (22.3.2010 23:58:45)

nič.

moj sin prisega na kolo, skiro in rolko.




uškinamama -> RE: uporabnost jeepov na akumolator (23.3.2010 7:42:18)

IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

Zdravo,

zanima me koliko so vaši otroci uporabljali vozila na akumolatorje? So bolj za v kot ali tudi dejansko uporabni? Lp


na akumulator je imel motor in ga pregonil do amena...prejšnji teden pa smo mu kupili nakladača - izbral si ga je na pedala.




Stran: [1]