Palačinke - polnozrnatne - bljaaaaak (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Kuhajmo skupaj



Sporočilo


HuAnita -> Palačinke - polnozrnatne - bljaaaaak (9.7.2005 21:36:49)

Da bi razveselila mojo pričipeso in njene brbončice popeljala na izlet, sem ji spekla palačinke (brez beljaka). Polnjene so bile z domačo (njaaaami) skuto in rozinami.
Četrt jo je otalo po stilčku, tričetrt pa po tleh. Razmesarila jo je sto na uro, niti enega koščka pa ji nisva spravila v kljun:(
Pojma nimam, a naj ji začnem kar evrokrem na kruh mazat, bo potem jedla?:zmeden2::((




CatJa -> Palačinke - polnozrnatne - bljaaaaak (9.7.2005 21:45:21)

Danes smo pa zgleda vsi palacinke jedli. Nase so ble sicer cist klasicne - z marelicno marmelado. Jih je pa Jan zacuda jedel, ceprav sem tudi jaz morala na koncu sklanjati svoj ze tako razboleli hrbet :zmeden:




Jančika_ -> Palačinke - polnozrnatne - bljaaaaak (9.7.2005 22:08:30)

Jaz tudi ne bi jedla palačink s skuto in rozinami, bljak. Bi jih pa Joe maznil namesto mene:)-. Prava palačinka je zame polnjena izključno z marelično marmelado (spet nam manjka smajli, ki se oblizuje).




Magi* -> Palačinke - polnozrnatne - bljaaaaak (9.7.2005 22:24:45)

mogoče pa zato, ker so bile polnozrnate. jaz sem jih enkrat naredila z integralno moko, pa so vsi nosove vihali. priznam, tudi meni niso bile najbolj všeč.




Seven* -> Palačinke - polnozrnatne - bljaaaaak (10.7.2005 11:53:34)

Jaz pa ne maram marmelade. Mi je prevec sladka. :)




Blink1 -> Palačinke - polnozrnatne - bljaaaaak (10.7.2005 12:30:02)

Meni pa je mami skuhala bio malinov džem. (kje je zdaj smajli????)

Ga namažem in mmmmmmmmmm....Neja pa še ni jedla palačink:zmeden::zmeden: Aja...pa po moje nič ni narobe če jih narediš z beljakom, ker se itak porazgubi v masi:ups:




BARBARA R. -> Palačinke - polnozrnatne - bljaaaaak (10.7.2005 21:25:52)

Meni je babca' že pri 4 -h mesecih dejala, da ji lahko dam palačinke.


:muca:




mammy26 -> Palačinke - polnozrnatne - bljaaaaak (10.7.2005 21:27:05)

jaz pa sploh ne maram palačink, rada pa imam polnozrnate stvari. Medtem ko jih ostali trije zmažejo kot za hec.

Najraje jih imajo s sladoledom.




Stran: [1]