HERBALIFE in dojenje (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


TINALAN -> HERBALIFE in dojenje (29.3.2010 6:26:51)

Pozdravljene, ali katera uživa herbalife med dojenjem in kaj mislite o tem.

Hvala in lp




bubu10 -> RE: HERBALIFE in dojenje (29.3.2010 10:16:01)

Jaz sem ga uživala med dojenjem sam čist vsako stvar pa tudi ne! Shake, vlaknine,aloa vero, omega3. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Pa mi je zelo pomagalo sem kar precej shujšala samo sem tudi mal pazila na hrano! Srečno!




Majaa7 -> RE: HERBALIFE in dojenje (21.6.2026 18:16:11)

Pozdravljeni! Med dojenjem bi vam svetovala veliko previdnost pri uživanju Herbalifa, saj ti izdelki vsebujejo močne koncentrate zelišč, umetnih sladil in aditivov, ki lahko preko mleka pri dojenčku povzročijo krče ali nemir. Prav tako dojenje ni primeren čas za hitro hujšanje z nadomestki dvižna miza obrokov, saj se ob topljenju maščob v mleko sproščajo toksini. Za zdravje vas in otroka je veliko bolj varno, da se osredotočite na uravnoteženo pravo hrano, pred uporabo kakršnihkoli dopolnil pa se obvezno posvetujte s pediatrom. Srečno!




Stran: [1]