medenicne kosti-kdaj gredo skupaj? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


mia-1 -> medenicne kosti-kdaj gredo skupaj? (12.7.2005 16:55:57)

Hoj mene pa zanima kdaj gredo omenjene kosti po porodu skupaj oz. ce sploh se gredo kaj skupaj.Tezava pri meni se pojavlja ko zaradi razsirjene medenice ne spravim gor nobenih hlac iz casa pred nosecnostjo.Torej kdaj so pri vas sle kaj skupaj?




Jančika_ -> medenicne kosti-kdaj gredo skupaj? (12.7.2005 17:03:10)

Kaj pa vem, se mi zdi, da še vedno ne čisto. Posebej zoprno mi je, ko mi včasih še tako grdo zaškrta notri in imam občutek, da se mi vse prestavi:zmeden2:.




skuštrana -> medenicne kosti-kdaj gredo skupaj? (14.7.2005 22:18:30)

Meni pol leta po porodu še vedno manjka na hlačah kak gumb več..Vrjetno ne grejo nikoli čisto skupaj, tako kot so bile prej..Vem pa ne




babsie -> medenicne kosti-kdaj gredo skupaj? (15.7.2005 9:39:10)

jaz dva meseca po porodu že veselo nosim stare hlače. Se mi je pa dosti nabralo na riti, ampak očitno sem bila prej res navajena na "brez blazinic".




Anonimen -> medenicne kosti-kdaj gredo skupaj? (17.7.2005 16:12:05)

Jaz imam še vedno občasno kar precejšnje bolečine v trtici kot posledica razmaknjenih med. kosti. Menda da ne bo nikoli boljše :zmeden2:




SU -> medenicne kosti-kdaj gredo skupaj? (20.7.2005 16:42:10)

Pravijo, da potrebuje telo toliko časa, da "pride k sebi" nazaj, kolikor traja nosečnost...torej 9 mesecev. Baje pa nikoli ni popolnoma enkao kot prej. Tudi ja se ubadam s tem, polege tega, da so na bokih še dodatne "blazinice"...:grrr: LP, Saša




lucios -> medenicne kosti-kdaj gredo skupaj? (21.7.2005 12:31:58)

Hmmm, kaj pa vem, jaz sem v roku slabih dveh mesecev spravila gor hlače izpred nosečnosti, pa sem nosila dvojčke. Mogoče je tudi pomembno to, koliko si se zredila med nosečnostjo.




Stran: [1]