Gojzarji za triletnika (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Gorništvo z otroki



Sporočilo


pikecpokec -> Gojzarji za triletnika (15.4.2010 13:03:29)

Katere priporočate za triletnika?
Za lažje ture v sredogorje (Okrešelj) in nižje hribe.




Ženkica -> RE: Gojzarji za triletnika (19.4.2010 14:15:38)

V Intersportu sem vidla od McKinleya, luštne majo, razne modele, najbrž bomo kupili katega od njih.

lp

Ženkica




ksenija12 -> RE: Gojzarji za triletnika (28.4.2010 14:37:16)

Kot vedno bom priporočala Deuter KID comfort, mi imamo II, smo zelo zadovoljni. Drugih žal ne poznam.




ksenija12 -> RE: Gojzarji za triletnika (28.4.2010 14:38:11)

pardon..sem mislila, da odgovarjam na drugi temi (o nahrbtniku:)
glede




saving -> RE: Gojzarji za triletnika (30.4.2010 0:34:35)

Lahke in udobne, malo bolj "ornk" superge. Superfit ima modele z goretex membrano (ne delam reklame, majo tudi druge firme podobne!).
Resno, za 3 letnika se izbira lahke poti, ponavadi ne prestrme in bolj po gozdu. S tako malim ne hodimo po snegu in dežju, ampak bolj po suhem.
Se mi zdi brez veze kupovati visoke gojzarje za 1-2x na mesec, ko greš na Okrešelj... Jih bo tako ali tako v pol leta prerasel.

Za večje (5+ let) imamo dobre izkušnje z otroškimi modeli Alpine, česar za odrasle ne bi mogel reči [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image].





pikecpokec -> RE: Gojzarji za triletnika (3.5.2010 11:31:30)

Smo kupili Alpinine, številko 25. Jih je preizkusil na dveh ''turah'', približno 1 uro hoje vsaka. Zgleda da so super, ker pravi da ga nikjer ne žuli, pa tudi zelo rad hodi v njih.
Je bila pa prejšnji teden v Alpininih trgovinah akcija-dnevi pohodništva in so bili 30% ceneje.




lonaa -> RE: Gojzarji za triletnika (21.7.2010 15:55:15)

Kak mesec prepozno, a morda bo kakšna mamica iskala dobre čeveljčke za svojega malčka. Res, res priporočam Lowa obutev (tudi za starše). Mogoče so malo dražji, ampak so eni redkih kateri so res anatomsko odlično oblikovani, pa še toliko vzdržljivi, da bodo počakali še druge otroke. Pri nas jih najdete v Promontani ( www.promontana.si ). Za malčke nimajo ne vem kakšne izbire, vendar so full prijazni in jih naročijo tudi po naročilu.





Stran: [1]