poletne počitnice (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


ely* -> poletne počitnice (16.4.2010 23:28:26)

Ali je pri vas na šoli organizirano kakšno varstvo poleti?
Če pa ni, kje so vaši otroci medtem, ko ste v službi?
Pri nas je bila tašča babi servis do sedaj, vendar je zelo bolna, pa tudi naš otrok je bil čez poletje do kosila v vrtcu, pa me zanima kako pri vas to funkcionira.




Gina -> RE: poletne počitnice (17.4.2010 10:41:05)

Ne, pri nas ni organizirano v okviru šole.

V Lj. organizira varsto zveza prijateljev mladine - to pomeni,d a je varstvo organizirano na samo določenih lokacijah v njihovem okviru - tja pridejo otroci iz različnih okolišev. POleg tega oni organizirajo tudi dejavnosti za otroke v tem času - tudi v Lj.
V postojni pa sploh ne vem da bi bilo v kakšen okviru organizirano.




Dashenka -> RE: poletne počitnice (17.4.2010 17:29:53)

V Ljubljani je pa res ogromno možnosti, primernih za različno globoke žepe.

Pionirski dom
Športna društva (bivši TVD Partizani, pa en kup drugih športnih klubov)
Plesne šole
Jezikovni tečaji

in še in še.

Malo pogooglaj pa boš našla, kar iščeš.




ely* -> RE: poletne počitnice (17.4.2010 22:52:13)

To vem, da obstajajo razne delavnice, vendar je moj otrok avtist in rabi čas, da se navadi novega okolja, ljudi... tako, da je pri nas malo težje. bi mogla verjetno to že prej omeniti.[sm=smiley1.gif]




dory -> RE: poletne počitnice (18.4.2010 15:50:28)

imam srečo, da je babi že v pokoju,ki ga z veseljem prevzame...če ne bi mela kar težave kam in kako...




viv_ -> RE: poletne počitnice (19.4.2010 9:17:08)

Pri nas majo dogovorjeno z vrtcem. Ampak na srečo mamo babice, pa jaz veliko dopusta...




je2to -> RE: poletne počitnice (22.6.2010 12:08:02)

Na Obali je organiziran športni program v surf šoli. Ampak za otroke od 7 let naprej. Glej: www.windsurfpoint.si




Kerensa* -> RE: poletne počitnice (1.7.2010 10:00:42)

IZVIRNO SPOROČILO: ely*
Ali je pri vas na šoli organizirano kakšno varstvo poleti?

Ne.
Če pa ni, kje so vaši otroci medtem, ko ste v službi?

Od Pubertetnikovega 1. do 6. razreda sem službo prilagodila tako, da sem bila vedno doma, ko je bil doma on. Ko je bil v 7. razredu, sem bila prostovoljno brezposelna in tudi ni bilo težav. Sedaj, ko bo šel v 8. razred, je pa že tako samostojen, da bo lahko sam doma, kadar in če bo potrebno, ne bo pa nikdar več, kakor cca. 4 ure.

Naslednje leto, ko bo šel pa Mladič v 1. razred 9-letke, pa bom najverjetneje ponovno prilagodila službo njemu.




Stran: [1]