zoo lj (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


2.2. -> zoo lj (2.5.2010 19:51:21)

zdaj gledam njihov cenik pa mi nekaj ni jasno; smo 3 jaz in mož in otrok star 3 leta. in na ceniku pač piše za otroka 3,5, za naju pa 2x6,5....no potem na koncu pa piše :
**V primeru, da se dogodka udeležita dva družinska člana, drugi plača 50% redne cene


kaj zdaj to pomeni. a eden od nas ima polovico???






K_a_t_i -> RE: zoo lj (2.5.2010 20:16:55)

Ja, seveda - če se udeležiš posebnega dogodka "oskrbnik za en dan" - potem namesto 100€ drugi član plača 50€. Samo pomojem bi ti rada šla samo gledat živali...
(sori - ni mi jasno kako ne znaš prebrat tega)




Gina -> RE: zoo lj (2.5.2010 20:33:19)

Drag špas je to postalo.




Ribi Bibi -> RE: zoo lj (4.5.2010 13:11:19)

Ja, še najbolj se splača kupit kar celoletne vstopnice. Mislim, da so okrog 33eur za odrasle. Sicer ti napišejo gor ime in priimek, ampak tega nihče ne kontrolira, tako da tud babice in dedki koristijo "najine" karte.




K_a_t_i -> RE: zoo lj (4.5.2010 23:08:07)

IZVIRNO SPOROČILO: Ribi Bibi

Ja, še najbolj se splača kupit kar celoletne vstopnice. Mislim, da so okrog 33eur za odrasle. Sicer ti napišejo gor ime in priimek, ampak tega nihče ne kontrolira, tako da tud babice in dedki koristijo "najine" karte.

V bistvu maš gor prilepljeno tudi sliko. In letos pri vsakem obisku pogledajo karto, zraven pa dobiš dnevno vstopnico - so namreč začeli voditi evidenco obiskov.




Ribi Bibi -> RE: zoo lj (7.5.2010 9:41:40)

O ti šment [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stran: [1]