"Igralna kozmetika" za tri leta stare punčke (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Ekaz -> "Igralna kozmetika" za tri leta stare punčke (3.5.2010 13:00:42)

Čez praznike smo bili na obisku in naša skoraj 3 leta stara punčka je spoznala nov svet: laki za nohte, šminke,...tega jaz sicer ne uporabljam, zato ji je bilo izredno zanimivo. Svojim punčkam nohtke lakirate s svojimi laki ali bostajajo kakšni otroški, pa bleščice ali kaj podobnega?




Anonimen -> RE: "Igralna kozmetika" za tri leta stare punčke (3.5.2010 13:05:42)

Lakiram kar z mojimi laki. 




livia -> RE: "Igralna kozmetika" za tri leta stare punčke (3.5.2010 13:08:33)

Nohte je hotela, da ji namažem ene 4 krat do sedaj in sem ji kar z mojimi.
Ostalo, razen labele ne uporablja. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




nestea -> RE: "Igralna kozmetika" za tri leta stare punčke (4.5.2010 10:14:52)

Jaz ne lakiram nohtov moji 4-letni hčerki, ker sem mnenja, da je to povsem nepotrebno za njeno starost. Prvič so ji nalakirali v vrtcu in sem se naslednji dan prijazno pogovorila z vzgojiteljico. Dokler se bo dalo, bom bremzala te stvari, zavedam pa se, da dolgo verjetno ne.




valči -> RE: "Igralna kozmetika" za tri leta stare punčke (4.5.2010 20:43:09)

Imam pet let staro hči in nikoli ni izrazila želje po šminkah,lakih.In nič od tega na sebi še ni imela.Nima uhanov,ogrlic,nima kiča raznoraznega.Pač,ni ji za to,kot meni ne.Rada dirka zunaj,skače po lužah v škornjih,se za bratom podi.Pač ni tak tip deklice za te stvari. In strinjam se z njo.Kot je predhodnica napisala,čimdlje bremzat te svari se mi zdi vredu.
Še prehitro jo bo prijelo.




Stran: [1]