kdaj začnete šotoriti (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Kampiranje



Sporočilo


mišolinka -> kdaj začnete šotoriti (18.5.2010 11:02:27)

Pozdravljeni!

Jaz že komaj čakam lepega in toplega vremena, ki ga ni od nikjer in fantaziram o kampu in morju. Zanima me, kateri mesec in pri kakšnih temperaturah začnete šotoriti?

LP




livia -> RE: kdaj začnete šotoriti (18.5.2010 11:09:04)

Zakaj se mi zdi, da bi se ti samo malo o dopustih pogovarjala, ker maš dost tega vremena? A čmo mal sončka poklicat. Mene danes tolk zebe.

Kdaj začnemo šotoriti? Odvisno kolk maš stare otroke, kam greš, za kolk časa greš,... V Avstraliji lahko šotoriš decembra, če češ. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Drugače pa, ko je dovolj toplo (predvsem ponoči), običajno junij.




mišolinka -> RE: kdaj začnete šotoriti (18.5.2010 11:15:24)

Ja, imaš prav. Res imam poln kufer te 'zime', ki traja že celo večnost. Pri nas še vedno kurimo. To res ni normalno.

LP




viv_ -> RE: kdaj začnete šotoriti (18.5.2010 12:58:05)

Mi čakamo na prvi vikend v šotoru... a se lahko prosim mal otopli...




ksenjak -> RE: kdaj začnete šotoriti (19.5.2010 8:27:40)

Že četrto leto okrog 18.6. in do zdaj smo še vedno trofnili. No, lansko leto je bilo na Hrvaškem v tem terminu bolj slabo, mi smo imeli na Korziki kar lepo vreme. Morje pa je bilo tudi vedno že dovolj toplo in zelo prijetno.

lp




mala pika -> RE: kdaj začnete šotoriti (19.5.2010 12:01:08)

Zdravo!
Mene pa zanima, ali je zadnji vikend v juniju že primeren za kampiranje na gorenjskem, kajti takrat se začnejo kekčevi dnevi.
LP!!!




Splišni -> RE: kdaj začnete šotoriti (21.5.2010 14:52:47)

Mi smo bili že za 1-majske praznike v Novigradu v Sireni.




Stran: [1]