tema za diplomsko nalogo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


pipica -> tema za diplomsko nalogo (15.7.2005 16:47:38)

Pozdravljeni. Prosila bi vas, če ima mogoče kdo izmed Vas , kakšen predlog o temi za diplomsko nalogo. Partner končuje študij organizacije dela, manjka mu samo še diplomska naloga. Rada bi mu pomagala z naslovom, pa se nobenega ne spomnim, ali bi mi lahko kdo kakor koli pomagal? Rabim res kakšen predlog, saj sem na porodniški, pa bi zelo rada kakor se bo le dalo, partnerju pomagala pri diplomski nalogi.


hvala lepa, lp sabina.




CatJa -> tema za diplomsko nalogo (15.7.2005 18:29:21)

Tu imas nekaj primerov. Te naloge so sicer ze narejene, mogoce pa se ti porodi kaksna ideja.

http://titan.fov.uni-mb.si/izpit/diplome.html





Magi* -> tema za diplomsko nalogo (15.7.2005 19:03:42)

za začetek naj si izbere področje oziroma predmet/mentorja, pri katerem bi delal diplomo. ko bo to vedel, pa lahko stopi tudi do mentorja, ki ima včasih kako idejo alii problem. katera smer org. dela pa je?




dory -> tema za diplomsko nalogo (16.7.2005 9:01:24)

Ja prvo kot prvo mora dobit mentorja..na informatiki so kar kul...in skupaj z njim dolocita temo...sam je ne more,saj jo mora pol dekanat potrdit...sele potem lahko brskata po literaturi...

jaz mam za kadrovsko cuda stvari,za informatiko pa bore malo...




Anonimen -> tema za diplomsko nalogo (17.7.2005 16:16:31)

Ponekod si teme ne moreš izbrati sam. Oziroma, naslovi so že določeni.




dory -> tema za diplomsko nalogo (18.7.2005 7:46:04)

na fovu ma vsak mentor dolocen segment tem...razen ce delas na kaki raziskavi se da mal pokomentirat in pol skupej izbereta temo...ki pa je se vedno nekje v segmentu tematik ki jih nosi mentor...

torej pipica...akcija :)




Stran: [1]