hipp mleko (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


petrulja -> hipp mleko (16.7.2005 15:32:33)

Pozdravljene,
Naša Nina je stara 10 dni in odkar sva prišli iz bolnice ponoči ne spi. Hotela sva jo navadit, da bi spala v svoji zibelki pa se kar naprej prebuja, jo podojim, previjem, dam spat, pa čez 15 - 30 minut spet isto. Proti jutru pa zaspi kot angelček. Pa seveda tudi podnevi spi od tri do 4 ure skupaj. Ali je imela katera od vas podobne težave - rabim kako povratno informacijo.
Zanima me ali je možno, da se preslabo naje od mojega mleka in bi ji bilo dobro dati zvečer kakšen dodatek - za lepše spanje. Imava Hippovo mleko (začetno)in naju zanima ali je v redu ali ne in kaj bi ve naredile.
Povrhu vsega se mi zdi da jo ponoči tudi šraufa po trebuščku - baje, da zato ker jaz jemljem železo-po
porodu sem namreč zelo slabokrvna.
Vnaprej hvala za pomoč.:duda:




dory -> hipp mleko (16.7.2005 19:00:08)

Sama sem tud dodajala...zdej ce ti ni primarno dojenje jaz pravim zakaj ne...tud sama sem dodajala,ker sem mela nedonosencka in sem mogla kontrolirat tezo...in po vec preizkusenih sem na koncu prisla na hippovo mleko..kupoljeno samo v mullerju ker je boljse kvalitete...

torej dodajanje ali ne je tvoja odlocitev...ne bi bilo pa zarad tega nic narobe..




Blink1 -> hipp mleko (18.7.2005 9:36:40)

Tudi jaz sem dodajala. Mala se je vedno ful najdla in spala kot angelček. Ponoči se je zbudila ob treh, spila flaško in spala do jutra. Če je samo zizala, pa bi lahko bedeli cele noči:(:(

Sem ji pa na začetku dajala Aptamil pa jo je šraufalo. Hipp je najboljši!! Same pohvale:bravo::bravo:

No...meni je tudi ptronažna rekla naj ji dam dodatek. Ti se pa sama odloči.

lp:rozica:




Anonimen -> hipp mleko (19.7.2005 11:09:02)

Tudi mi smo dojenje zamenjali za hipp in ni primerjave!tak kot je rekla nina, pri dojenju bi bli non stop auf,zdaj pa ko pije hipp spimo po 7ur skupaj ponoči!nič krčev!:bravo:9nebesa




petrulja -> hipp mleko (19.7.2005 19:14:01)

Hvala punce, zgleda da je ta hipp res v redu. Bomo še malo poskusili z dojenjem, če pa bo še naprej skoz visela na zizi, celo noč pa bomo poskusili. Dve ali pa tri ure skup bi pa res pasalo spati. Kaj je že to???:zaspan:




Stran: [1]