osebna izkaznica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


marantz -> osebna izkaznica (26.5.2010 11:46:14)

Danes sem dobila osebno izkaznico za mojega malčka. V okvirju namenjenemu za lastnoročni podpis ni nobenega podpisa, čeprav sem se morala na upravni enoti podpisati. A je to normalno?




mateja8 -> RE: osebna izkaznica (26.5.2010 11:49:34)

Ja, to je normalno.
Saj piše, da je okvirček namenjen lastnoročnemu podpisu, ki pa ga malček ni sposoben met.
Ti pa si na UE podpisala, da imajo dokaz, da si jo ti dala delat in da se strinjaš s kakimi njihovimi zadevami.
Ker osebna ni tvoja, na njej ne more biti tvoj podpis. Saj je to osebni dokument - dokument tvojega otroka.




marantz -> RE: osebna izkaznica (26.5.2010 11:53:19)

Hvala za odgovor! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image]
Sej meni se to tud normalno sliši. Sam mal čudno mi je bilo, ker sem se podpisala na tisto napravo in mi je potem pokazalo izkaznico z mojim podpisom.  Sem vseeno raje vprašala, kot da sem v skrbeh[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]





mateja8 -> RE: osebna izkaznica (26.5.2010 12:47:41)

Edino prav, da vprašaš.




Nončika -> RE: osebna izkaznica (26.5.2010 18:04:00)

jaz sem danes dala delat osebno zase in za malčka. zase sem se morala podpisat v okvirčku, za ta malega pa sem samo podpisala na prvem mestu. ne pa 2x kot zase.




missMac -> RE: osebna izkaznica (21.7.2010 22:48:37)

mene samo zanima, kako dojencka, ki se ni sposoben sam drzat glave slikajo za dokumente? enostavno si ne predstavlam? a to otrok lezi pa gleda al sedi v narocju pa mu podpiras glavo? js vem, da pr ns bo to neki najteziga, ker tamala ni minuto pr miru, k je zbujena :)




zmajaz -> RE: osebna izkaznica (21.7.2010 23:31:54)

Naš je bil star cca. 1 mesec, ko smo dali delat osebno. Jaz sem ga imela na kolenih postrani, tako da jaz nisem bila vidna na sliki, z roko sem mu pa podpirala glavo - tako da se roka ni videla. Sem jaz tudi mislila, da ga bodo slikali leže, pa ni bilo tako - saj ti fotograf točno pove, kaj in kako.
Smo pa imeli težavo, da mi je mali ravno zaspal in ga nikakor nisem mogla zbuditi cca. 15 minut - kar koli sem naredila z njim, je spal dalje - kaj takega nisem doživela pri nobenem od obeh otrok nikoli prej in nikoli potem, kot nalašč ravno takrat. Ker mora pa imeti odprte oči na sliki. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




bcljka -> RE: osebna izkaznica (22.7.2010 2:05:12)

moja je bla stara 15 dni k smo se šli slikat in je spala k top... ker je nismo nikakor mogl zbudit tok da bi gledala z obema učkoma sm jo kr mal z mrzlo vodo polila, sicer se je začela histreično jokat, ampak sliko smo pa dubl... ni lih za modni katalog ampak za osebno je kul...
res je glupo ker to je dejansko mučenje otroka, čist nč druzga... 




trije lumpi -> RE: osebna izkaznica (22.7.2010 9:00:10)

Naš mali tudi še ni držal glavice ko smo ga šli slikat za osebno. Fotografinja mi je čez prsni koš pogrnila našo tetra pleničko, mali pa je bil potem s hrbtom naslonjen name. V bistvu je bila potem ta plenička njegovo ozadje in je ratala prav lepa slikica. Lp




Lenči_ -> RE: osebna izkaznica (22.7.2010 16:27:19)

Mojo sem šla slikat za osebni dokument pri 3 tednih. Problem je bil v tem, da se ni hotela zbudit. Smo jo vsi budili, fotograf, fotografinja in jaz. Ko se je zbudila, pa sem jo imela v naročju. Pokril me je z plavo deko (zaradi odzadja). Ker nam nekak ni uspelo prave foto naredit, smo jo dali v ležalnik za dojenčke (so ga imeli tam) in jo je slikal. Mala pa je pozirala [sm=smiley36.gif]. Osebna pa je prišla tudi brez mojega podpisa - se mi zdi tudi logično (saj je tam prostor namenjen podpisu tistega, čigava je kartica)




Stran: [1]