Terme Dobrna (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


Ženkica -> Terme Dobrna (26.5.2010 20:22:29)

Zaradi nesreče, ki se mi je zgodila pred tremi tedni bomo letos primorani namesto dopusta v Grčiji dopustovati oz. izvajati fizioterapijo v enem od slo. zdravilišč. Najbolj se mi dopadejo Terme Dobrna, tudi zaradi ostalih zadev ki jih ponujajo (narava, okolica.........itd.). Vendar nikjer nisem zasledila niti tega, da bi imeli vsaj majhen bazenček za otroke. Hči je namreč stara 3,5 let-a in nekako bi bil fino, da imajo vsaj otroško igrišče in bazenček.

Ima morda kdo kakšno izkušnjo z njimi?

Hvala in lp

Ženkica




pipi -> RE: Terme Dobrna (27.5.2010 9:21:42)

Ojla,

mi smo bili lani in razen slabega vremena, je bilo vse okej. V parku majo zelo lepo igrišče za otroke, notranji mali bazenček, pa tudi zunanjega s tobogančkom.
Mi smo se imeli res lepo, lepa okolica, vsi zelo prijazni...Uživajte.

Lp




Ženkica -> RE: Terme Dobrna (27.5.2010 14:16:20)

Ooo, superca. Sedaj upam samo, da bo še termin frej, pa smo zmagali.
lp

Ženkica




Morales -> RE: Terme Dobrna (8.6.2010 8:35:44)

Odlično fizioterapijo po poškodbah opravljajo v Thermani Laško, konkretno v hotelu Zdravilišče Laško, kjer je tudi oddelek za
fizioterapijo. V tem hotelu je za vašo punčko v sklopu kopališča tudi majhen otroški čofotalnik. Poleg hotela Zdravilišče Laško
pa se nahaja tudi Termalni center novega hotela Wellness Park Laško, kjer se lahko tudi kopate kot hotelski gost in kjer boste
za svojo malčico našli notranji in zunanji otroški bazenček, animacijo na bazenu in igralnico za malčke v sklopu hotela.  

Med hotelom in mestom se nahaja zdraviliški park, ki je primeren za popoldanske ali večerne sprehode ... pohvalim lahko tudi sprehajalno pot okoli reke Savinje. Mi smo bili zelo zadovolni! Se še vrnemo ...




Stran: [1]