delovni zvezki, potrebščine? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


tojeto1 -> delovni zvezki, potrebščine? (27.5.2010 21:50:22)

Smo novopečeni na tej strani, pa me zanima kako boste vi naročali delovne zvezke in potrebščine za šolo? Preko ponudnikov, da ti pošljejo na doma ali osebno v knjigarnah? Kaj pa se najbolj splača; glede na ceno in porabljen čas, pa glede veselja otroka, da sam izbere???




SMT3 -> RE: delovni zvezki, potrebščine? (27.5.2010 21:52:35)

Jaz bom pomoje na Kopiji.




matkica -> RE: delovni zvezki, potrebščine? (27.5.2010 21:53:45)

Mislim,da preko kopije,kot vsa leta.




sanasan -> RE: delovni zvezki, potrebščine? (27.5.2010 21:54:40)

jaz sem ravno danes začela razmišljati o tem in se mi zdi, da bom večino naročila preko založbe, ki ima seznam naše šole, nekaj stvari pa drugje skupaj s hčerko, ker komaj čaka na šolo in vse potrebščine ter seveda shopping[sm=smiley36.gif]




ajataja -> RE: delovni zvezki, potrebščine? (28.5.2010 8:18:43)

kopija,ker mi je najbolj enostavno,naročiš preko interneta in konec avgusta dobiš paket domov




katjandraž -> RE: delovni zvezki, potrebščine? (29.5.2010 9:42:24)

Tud mene tole muči. Za 1.r. sva đla skupaj kupovat, ker je bilo treba še pušćico in otrbo izbrat.
Lani sem delovne zvezke vzela pri Kopiji, nekaj potrebščin sva šla pa skupaj kupit, da mu bo kao v veselje. Pa ga ni ravno ganilo, tako da bom letos najbrž naročila vse, vendar razmišljam o DZS, ker imajo popust na Pika kartico. Samo ne vem, če velja pri naročilnici, moram natančno prebrat.




Felicita -> RE: delovni zvezki, potrebščine? (29.5.2010 10:07:05)

IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž

Tud mene tole muči. Za 1.r. sva đla skupaj kupovat, ker je bilo treba še pušćico in otrbo izbrat.
Lani sem delovne zvezke vzela pri Kopiji, nekaj potrebščin sva šla pa skupaj kupit, da mu bo kao v veselje. Pa ga ni ravno ganilo, tako da bom letos najbrž naročila vse, vendar razmišljam o DZS, ker imajo popust na Pika kartico. Samo ne vem, če velja pri naročilnici, moram natančno prebrat.


tut pri naši je tko, ji dol visi šoping in to kakšne zvezke bo mela. In naročamo že 5 let (letos bo 6.) pri Kopiji in je blo do zdej vedno vse bp.




Stran: [1]