katere funkcije mora imeti pomivalni stroj? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


zlatolaska -> katere funkcije mora imeti pomivalni stroj? (6.6.2010 18:05:33)

Zanima me, če ste v kratkem kupovali pomivalce, kakšne funkcije imajo, koliko programov, koliko temperatur, kaj je pomembno...

Prosim za čim več mnenj... Gledali smo tegale:

http://www.mimovrste.com/artikel/3280034828/vgradni-pomivalni-stroj-bosch-sgv43e93eu

Kupujemo pa za darilo in ne bi radi kupili nekaj zelo olupljenega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




BabyKitty -> RE: katere funkcije mora imeti pomivalni stroj? (6.6.2010 18:11:39)

Meni osebno je najbolj bistveno, da je tih... Sama imam Bosch super silent, ali nekaj podobenga... 




Anonimen -> RE: katere funkcije mora imeti pomivalni stroj? (6.6.2010 19:07:50)

Meni je bilo pomembno, da je čim bolj ekonomičen (razred A), tih, da ima polovičen program, displej na zunanji strani, da se vidi koliko časa ima še do konca programa, da je zgornja košara po višini nastavljiva, da so stojala za krožnike zložljiva, da lahko bp tudi večje piskre vanj dam itd.




robinzon -> RE: katere funkcije mora imeti pomivalni stroj? (6.6.2010 23:13:54)

 V 90% dam pomivat na isti program, preostalo na nižjo temp., kadar se  pomivajo kozarci. Sem pogledala na njihovo uradno stran in temu pomivalcu nič ne manjka, ima celo samočistilni filter, kar je dobra zadeva, da se sam čisti. Sicer ima porabo 17 l vode,  ampak meni je to po svoje všeč, ker nisem čisto prepričana, da z 10 l stroj res dobro pomije in splakne. To je 2 kubika vode na leto več, če se pomiva vsak dan.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.6.2010 23:22:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




zlatolaska -> RE: katere funkcije mora imeti pomivalni stroj? (7.6.2010 6:41:44)

No jaz mislim da bo kar v redu potem tale...glede glasnosti pa itak ne morš točno vedet dokler ga ne zalaufaš - men so te decibeli čist nejasni...verjetno je res fino da je posoda dobro posušena (pomita itak) pa da ima več programov, kot je rekla Metulj333 da ti ni treba prej ne vem kaj pomivat na roke in vseeno fajn pomije...







honey -> RE: katere funkcije mora imeti pomivalni stroj? (7.6.2010 10:43:39)

Meni osebno je zelo pomembno, da ima zamik pranja (da lahko pere ponoči, ko je poceni tok), da je tih, da ima energijski razred A ali višji in kratek program pranja. To, ali pa je stroj vgradni ali napol vgradni, je pa povsem odvisno od okusa tistega, ki ga bo imel. Meni osebno so všeč popolnoma vgradni, da se popolnoma nič ne vidi navzven. Tudi vse druge aparate v kuhinji imam pokrite, tako da sem mogoče res malo obsedena s tem [sm=smiley36.gif] Mogoče bi bilo dobro, da se malo naskrivaj pozanimate, kaj je osebi, kateri je ta pomivalni stroj namenjen, všeč, da ne bo potem kaj narobe.




Stran: [1]