[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.6.2010 12:23:44)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mini86 -> RE: Operacija nosne sluznice&polipov... (17.6.2010 13:42:28)

zakaj pa maš to operacijo..a loh plis poveš mal več




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.6.2010 14:21:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mini86 -> RE: Operacija nosne sluznice&polipov... (17.6.2010 14:28:50)

no ker js mam skos neki zamašen nos in zarad tega uporabljam kaplce za nos večkrat dnevno-že ene 3 al pa 4 leta in zarad tega sm ratala že kr mal odvisna od njih..enostavno ne znam funkcionirat če mam zamašen nos..in pol si dam kaplce da je bolš..mam pa v sept. pregled pri orl..
kako so ti pa to vse skp ugotovili




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.6.2010 14:48:22)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mini86 -> RE: Operacija nosne sluznice&polipov... (17.6.2010 15:07:51)

med nosečnostjo sem bila pri alergologu in mi zaradi otročka niso delali testov da nebi tudi on kaj dubil..rekli so mi naj pridem nazaj ko rodim in neham dojit..

datum imam čez slabe tri tedne ampak mi moja predraga zdravnica NI HOTELA napisati napotnice češ da nimam nobenih znakov za alergijo in me poslala na orl..to je to..

ma vem da niso dobe kaplce samo kaj nj..vrjemi če bi zdržala brez bi že zdaaaavnaj nehala s tem..voham zaenkrat še..uporabljam pa olinth z hialuronsko kislino ki nj bi KAO vlažila sluznico zravn[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.6.2010 15:12:14)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Janeja -> RE: Operacija nosne sluznice&polipov... (17.6.2010 20:59:56)

Operacija ni tako nedolžna. Moj mož je bil pred leti, zaradi istih težav - odstranili so mu polipe.
Poseg poteka v splošni narkozi, v bolnici je bil 5 dni,... Je baje vse skupaj kar boleče, sploh na koncu, ko ti z nosa potegnejo "tampone".




Jančika_ -> RE: Operacija nosne sluznice&polipov... (17.6.2010 21:52:38)

Metulj, jaz sem dve leti in pol nazaj dala skoz podobno kot Janejin mož in sem tule gor takrat spraševala in potem napisala izkušnjo, samo ne najdem debate, pa če se postavim na glavo. Na kratko, operacija je precej neprijetna, meni so ravnali še pretin in sem bila kot fejst tepen boksar. Okrevanje je bilo dolgo, skoraj dva meseca me je ves čas bolela glava (že v bolnici so se mi sinusi vneli[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] in se tega potem nisem losala za boga ne). Odstranjevanje tamponade iz nosa...jah, skoraj sem zlezla skup, kaj bi lagala.

Celo prvo leto po operaciji sem imela ves čas neke težave, šele po enem letu so se začeli kazati pozitivni učinki in zdaj sem zadovoljna, da sem dala to skoz. Stanje je neprimerno boljše. Čeprav so mi pri ravnanju pretina sfižili obliko nosa. Ena estetska kirurginja mi je rekla, da bi se to dalo popravit, ampak po pravici povedano me ob misli na ponovno operacijo stisne v želodcu in bi šla spet pod nož samo zaradi polipov, če bi imela spet take težave kot prej, zaradi estetike pa ne.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.6.2010 23:14:08)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]