|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 19:17:28   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Zvesta, a vi greste z vlakom?user posted image


nope... vse spakiramo v picassoja :) letos celo dve posteljici velik voz s košaro in vse za dva otroka in dva odrasla :)

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 19:17:34   
*miska.mcc*
zvesta, sorry ampak sem sama tud pomislila, da imate najmanj privat šleper domauser posted image

< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 20.6.2010 19:18:44 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 19:19:05   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

zvesta, sorry ampak sem sama tud pomislila, da imate najmanj privat šleper domauser posted image


haha, saj vsako leto racionaliziramo :)

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 19:26:54   
viv_
Za koliko časa pa greste?

Hotel? Apartma? Privat sobe? Šotor?



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 19:27:49   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Za koliko časa pa greste?

Hotel? Apartma? Privat sobe? Šotor?





čas je relativen... pač prilagodim št. oblačil, ostalo ostane isto... gremo pa v hotel...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 19:32:46   
3jeMi


vaney... glede igrač... jaz jih za našega vzamem zelo malo (dva avtka, kanglico in k temu ostale pritekline, edino nekaj knjigic je obveznih user posted image ), ker se ponavadi nima časa z njimi ukvarjat... vedno je novo okolje bolj zanimivo za raziskovanje, kot pa igrača, ki se mu pod nogami valja tudi doma...
ostale stvari... pa po občutku... zloži na kup, ko boš videla, da je preveč, boš pa sama stran jemala, ali pa bo to naredil mož, ko ne bo več imel kam dati v avtu user posted image ...
jaz z vsakim dopustom vedno manj jemljem s sabo... user posted image

< Sporočilo je popravil 3jeMi -- 20.6.2010 19:36:16 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 19:53:42   
skuštrana
Mi imamo 3 otroke, pa nas spakiram v eni urci. Ampak resno, grem do omare zmečem v eno potovalko cote, potem grem v kopalnicu dam v torbo kozmetiko, plenice in takšne stvari, nato pa spakiram še  sebe. Mož se spakira sam, jaz samo pregledam da nima preveč s seboj ( ker ponavadi ima on večjo torbo kot mi 4 user posted image ). Na koncu vzamem še za vsakega en par čevljev in gasa...

Če gremo kampirat traja malo dlje, ker je potrebno kamp opremo skupaj spravit, ampak recimo da smo v enem popoldnevu gotovi.






_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 19:56:10   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

ja, saj je res, da se vsepovsod da vse kupiti kar pozabiš... ampak žal je naš proračun vedno tako omejen, da si takšne pozabljivosti ne moremo privoščiti... pa čeprav to pomeni, da vlečem zraven kakšno nepotrebno reč...


Itak jo moraš kupit, doma ali pa kje drugje. Recimo kakašna zdravila, pa hrano in podobno...Čemu to vozit s seboj???


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 19:58:07   
*miska.mcc*
jaz si pa po bajti nastimam vrecke in skatle. pa 1 teden vse kar sem nucala mecem v te skatle in vrecke.tako 100 % nic nujnega ne pozabimuser posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 20:08:14   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Za koliko časa pa greste?

Hotel? Apartma? Privat sobe? Šotor?





čas je relativen... pač prilagodim št. oblačil, ostalo ostane isto... gremo pa v hotel...


ja no, za v hotel pa ne rabiš sabo vozit hrane...

Hotla sem samo povedat, da so taka vprašanja res mal brezveze... ker pač ne veš kaj drugi počnejo, kaj rabijo itd.

Ja, skuštrana, to mi je ful smešno, da tisto, kar vzameš od doma "ne stane nič"... tudi plato mleka, gajba pira, žakel krompirja je doma "zastonj" user posted image user posted image user posted image

Sicer pa, mi hodimo kampirat, ponavadi gremo za 3 tedne, zamenjamo 5-6 kampov, pa smo spakirani v enem popoldnevu... Jaz spakiram cunje za vse 4, mož prestavi iz ene omare v garaži vso opremo v prtljažnik, tamali2 (3,5 in 6,5) sta pa zadolženi za svoje igrače. Kar spakirata, to imata. Pa sta si že lani sami pakirali igrače. Tko da, edino vodilo je - NE KOMPLICIRAT!



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 20:09:26   
Ulla80
men je pa dost ravno, kak dan prej spakiram, kar se mi pač zdi in gremo. pač ne dopustujemo na marsu in se da tam vse kupituser posted image
mi pa na pamet ne pade da bi risanke zravn vlačlauser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
20.6.2010 20:09:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 20:17:29   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

ja, saj je res, da se vsepovsod da vse kupiti kar pozabiš... ampak žal je naš proračun vedno tako omejen, da si takšne pozabljivosti ne moremo privoščiti... pa čeprav to pomeni, da vlečem zraven kakšno nepotrebno reč...


Itak jo moraš kupit, doma ali pa kje drugje. Recimo kakašna zdravila, pa hrano in podobno...Čemu to vozit s seboj???



ja, ampak te zadeve imam doma na zalogi... čemu mi bo recimo potem še ena fenistil krema?

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 20:18:31   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Za koliko časa pa greste?

Hotel? Apartma? Privat sobe? Šotor?





čas je relativen... pač prilagodim št. oblačil, ostalo ostane isto... gremo pa v hotel...


ja no, za v hotel pa ne rabiš sabo vozit hrane...



hrana je mišljena za majhne otroke... sin je bil takrat star eno leto, ko sem to pisala...AM mleko in kašice, ki jih je jedel za malico ali pozno večerjo...druga ne vlečemo zraven...

< Sporočilo je popravil zvesta -- 20.6.2010 20:19:02 >


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 20:47:50   
sami0804
Pri nas je tako,da vsako leto vlečemo manj stvari s sabo...pa je še vedno prevečuser posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj vzeti na morje?
21.6.2010 9:25:00   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: luan


user posted image user posted image Ja in bog ne daj, da se pozabi DVD player saj bi se potem morali celo ukvarjati s svojimi otroci.Btw tudi DVD player lahko kupiš tam in ga sploh ne rabiš s sabo vzet(to potem ne bi bilo kompliciranje).


To pa moraš s sabo vzet......ker glavni namen tega je, vsaj pri nas, da otrok lahko risanke že po poti gleda......če pa ga ne vzameš s sabo in ga kupiš tam, pa poti ne more risank gledat.......user posted image

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj vzeti na morje?
21.6.2010 10:00:14   
Anonimen
joj ste ene zapele za te risanke user posted image  pri nas, če kdo rabi prenosnika, sem to jaz user posted image

sicer je pa Raho še najboljše napisala. samo otrok ne pozabite, pa bo vse ok. user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj vzeti na morje?
21.6.2010 10:13:13   
kaya2007
edina stvar za katero mi je kdaj bilo žal, da je nisem vzela s sabo, je bil sirup za zbijanje vročine. nikoli prej ga nismo rabili, takrat je pa kot zanalašč staknila vročino v nedeljo zvečer, ko so bile vse lekarne zaprte.
vse ostalo pa res brez kompliciranja, na morju se toliko stvari dogaja, da naša tamala čisto pozabi na risanke in igrace. tudi za oblečt ne nosim vsega s seboj, pač dam v pralnico, ko se vse umaže (hodimo za cel mesec na morje).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj vzeti na morje?
21.6.2010 10:22:32   
noranate
Umpa Lumpa, si napisala da z vsakim dopustom jemlješ manj s sabo. No, ko so bili otroci majhni, bi bil tud šleper premal, je Zvestina varianta seznama opreme okrnjena user posted image . Potem par let vse uspel zmetat v dve manjši potovalki.  sem bila najsrečnejši človek pod soncem, ker so bile deklice vse dnev v kopalkah al pa tistih oblekicah na naramnice. Ampak vsega lepega je enkrat konec. user posted image Od lani  mislim da bomo moral najet železniško kompozicijo. Ker imamo dve nositeljici hormonov (pubertetniških) in vsaka rabi vsaj 5 parov kopalk, 3 pare japonk, supere, sandale, špičakov za karjolo, kratkih hlač, majčk, seveda tistega kiča za okrog vratu in rok na tone. ličil, rutk, torbice za k vsakim hlačam, pasovi, kreme takšne in drugačne.......user posted image . in kot zanalašč tud tamala noče zaostajat za njima in kar nameta z obema rokama. Ko pa jaz v avto dam sok za po poti, pravjo: " ja mami pa kaj to mečeš not, saj Hrvati tud pijejo ne?"

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj vzeti na morje?
21.6.2010 10:36:01   
*miska.mcc*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj vzeti na morje?
21.6.2010 14:15:15   
barni
UF...še dobro da hodimo na letala, kjer je omejena prtljaga user posted image . Tako si prisiljen vzeti manj.

Jaz vzamem oblačila, pa zdravila in kaj za pojest za prvi dan. Od igrač samo kanglico, lopatko, knjigo in pravljico za lahko noč. Letos sem vzela še domine. To je to.

Saj je tako ali tako cel dan zunaj, veliko smo raziskovali otok, ponavadi iščem take destinacije, da je veliko igral, letos je bilo sploh izredno dobro poskrbljeno, saj je otok prilagojen otrokom v nulo.

DVDja sploh nimamo, da bi prenosnik sabo vlekla na dopust sploh še nisem pomislila, risank na CDjih in DVDjih sploh nimamo. Aja barvice je treba še sabo vzet. Vseeno sva najraje risali s palčko v mivko na plaži in delali potičke. Kupili smo sladoled v obliki slončka in to je bila glavna atrakcija vsaj 2 dneva. Pa lovili sva se...za vse to ne rabiš jemati s seboj ničesar. Pa dan ravno tako mine... včasih še celo prehitro.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj vzeti na morje?
21.6.2010 20:26:30   
vaney
barniuser posted image user posted image user posted image mi je zelo všeč tvoj post, se bom trudila te posnematuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj vzeti na morje?
21.6.2010 20:31:32   
Anonimen
Jaz vzamem oblačila, pa zdravila in kaj za pojest za prvi dan. Od igrač samo kanglico, lopatko, knjigo in pravljico za lahko noč. Letos sem vzela še domine. To je to.


Zelo podobno razen da spustim kanglico-namesto tega so lončki od sladoleda, ki imajo še to funkcijo, da iščemo najlepši sladoled v mestu. Na dopustu sem kupila še blok za risanje, namesto domin pa je bil Črni Peter. 

Med malico sem dodala še sendviče za na pot-ker mi je to daleč najboljši sendvič-tisti na poti.

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj vzeti na morje?
21.6.2010 21:38:40   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Mi imamo 3 otroke, pa nas spakiram v eni urci. Ampak resno, grem do omare zmečem v eno potovalko cote, potem grem v kopalnicu dam v torbo kozmetiko, plenice in takšne stvari, nato pa spakiram še  sebe. Mož se spakira sam, jaz samo pregledam da nima preveč s seboj ( ker ponavadi ima on večjo torbo kot mi 4 user posted image ). Na koncu vzamem še za vsakega en par čevljev in gasa...



Pri nas je isto s tem, da imam dva otroka. Vedno, ko sem buljila in buljiva v omaro, sem vzela preveč stvari ali nečesa preveč in nečesa premalo... zdej pa sam namečem in sploh ne razmišljam preveč, pa je vedno ok. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj vzeti na morje?
28.6.2010 20:09:33   
biser
Dan!

Sem zasledila tole temo in se odločla da se tudi jaz priključim debati. Imam 3 otroke in prav problem je pakirat za vse, ker pride ogrooooooomno krame. Otroci so stari 5,5 let, 2 leti, najmlajša pa je 3 mesece. Po navadi smo hodili kampirat v Ankaran s šotorom. Je pa tako pri nas : 2 otroški posteljici morajo biti zraven za tamali dve, tavečji spi na veliki postelji. Potem pa sta tu še 2 vozčka, obleke, hrana, kamp oprema, igrače, hrana za dojenčico,posoda... Krame kulker hočeš, ampak prostora v avtu primanjkuje. Bi mogla met še vsaj eno prikolico zraven+strešni kufer, pa še to vprašanje če bi bilo dost.


Mene pa zanima kako na morju zaposlite svoje otroke, ne da nesete zraven kup igrač in dvd playerjev. Kaj pri vaših otrocih najbolj "vžge". Ali so to tempera barvice, plastelin... (kaj bi še bilo kaj takega)? Rabim nekaj nasvetov kako zaposliti 5 letnika in 2 letnico. Je pa tako, da tamala čisto vse ponavlja za tavečjim in kar naredi on, za njim ponovi tudi ona. (največ so to neumnostiuser posted image ).

Uh, sem se razpisala. Prosim za nasvete.

LP 

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?