obupna mama (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


karmy -> obupna mama (20.7.2005 13:34:00)

ne mislim name, ampak na mojo mamo...

imamo ene pravne težave, in zgubili bomo hišo v roku 2-3 mescov. problem pa je v tem, da ko omenim življenje v mestu, je ona fulll za... samo da bi fotr najdu šhit varilca za nedoločen čas... ok.. pred parimi tedni je bilo odprto mesto varilca v ljubljani za nedoločen čas, in zanjo mesto prodajalke v cityparku. in kaj ona naredi? paniko, ja kak bomo pa s stanovanjem, pa nočm it u najemniško stanovanje, pa rajš vzamem doživljenski kredit pa kupim hišo bogu za leđima, in da fotr ostane na istem delovnem mestu z bedastim direktorjem..( vsakič k mu pr mojmu fotru ni všeč mu sklesti plačo na pičlih 90 tisočakov) to ni nič! to je izsiljevanje...ampak ne....moja mat noče tega, pa pika....

bolj k ji govorim naj gre u najemniško stanovanje, vsaj za toliko časa, da pride na zeleno vejo, slabš je.. ne pa ne pa ne...

in dons pride na idejo da bi rada v mestu živela ampak da bi si kupla 2.5. ali več sobno stanovanje za ušivih 6.5 mio...

pa kje boš ti dobil stanovanje za tolk dnarja v mestu ji govorim... pa je še vedn prepričana da bo dubla stanovanje za tako ceno...aja... naj omenim da za tako ceno ona pričakuje luksuzno stanovanje...:zmeden2:

in hoče za našo bajto par let staro 20 mio tolarjev a sploh ni v mestu ampak na vasi, k bi ta hiša bolj služila vikendu kakor hiši, kjer bi se dalo živet vsak dan... priznam hiša je izredno lepa, notranjost je vsa poštimana, ampak okolica je pa ubitačna... ni avtobusov, ni trgovin ( najbližja je 15 km stran ), ni šol...

kako jo k pameti spravt?




Anonimen -> obupna mama (20.7.2005 13:38:59)

prpel ji dam enga nepremičninskega agenta, pa nej pove kok bi dobila za bajto, pa za kok se prodajajo stanovanja v lj, pa nej jo pele na kak ogled??!! :zmeden:




Anonimen -> obupna mama (20.7.2005 13:40:01)

Karmy, če tvoji mami uspe najt 2,5 s stanovanje za 6,5 mio sit se pridem k njej učit, pa **** pa diploma.

Delam na nepremičninah, za par let vnaprej vem za vse novogradnje. Znam si zrihtat po nižji ceni m2, ampak za tak denar lahk sanjam garsonjero v ... kaj pa vem kje. Nikjer.
Saj veš, da so cene 19m2 garsonjer v LJ okol 13 mio raje več.

Če tvoja mami najde kaj takega kot si je zamislila, dobi pri nas službo - TAKOJ!!!!!




karmy -> obupna mama (20.7.2005 13:47:14)

ma to ji neprestano govorim... pa nič ne pomaga...:(




Anonimen -> obupna mama (20.7.2005 13:50:37)

Se lohk zmenve in ji zrihtam eno stanovanje 2,5 sobno, ki bo vseljivo 2007. Je zelo ugodna cena. Pa naj gre na ogled načrtov in makete in se mal pogovori s prodajalcem.
Žalostno je, da je ta novogradnja cenejša od starih stanovanj potrebnih obnove. Aja cena je 2.200 eur/m2




Annny -> obupna mama (20.7.2005 13:58:28)

Mislim, da je tvoja mama dovolj stara, da te stvari uredi sama. Ni ji treba nič razlagati, koliko stane stanovanje v mestu- sama naj se pozanima. Itak te ne bo poslušala.
Čaw




Jančika_ -> obupna mama (20.7.2005 14:07:37)

Annny ima zelo prav.




Sarina -> obupna mama (20.7.2005 14:42:33)

Ja, Annny ima prav.
Nič ne bo pomagalo, da ji govoriš - bo mogla sama pogruntat. Nehaj se sekirat!!!




CatJa -> obupna mama (20.7.2005 15:13:58)

Karmy ali imas ti interes se kdaj vrnit domov k starsem? Ce ga imas, verjamem, da te skrbi kako bo, ce ne, pa pusti mamo naj se znajde kakor ve in zna. Pa naj vzame kredit, itak je vseen drek al placujes banki ali lastniku stanovanja, s tem da bo enkrat stanovanje njeno, ce bo vzela kredit.
Pa foter menda se tudi lahk kako rece zraven, al ne :zmeden2:




soncece24 -> obupna mama (20.7.2005 23:32:07)

ma za 6,5 mio se v mariboru ne dobiš garsonjere, tak da ji slabo kaže... mogoče kak kos grunta pa lahko prikolico gor postavi...

sicer pa kot je rekla anny, če te ne posluša, pa naj nardi kar če... razen če ti še doma živiš ... pol pa ne bo dobro




Anonimen -> obupna mama (21.7.2005 7:43:09)


Ja v Krskem se ziher dobi se cenejs garsonjero kot za 6,5 mio z lepim pogledom na atomsko bombo.. :)-:)-




karmy -> obupna mama (21.7.2005 8:59:41)

ja skrbi me, ker sem jaz in moj mali v študentcu, ( res upam da mi bo ratal spacat faks tk da bi bila u lj 3 leta) in ne vem če mi bo ratal faks narest... pa mat se mi mau smili ker jo bodo v roku 2 mescov vrgli vn... čeprav bi mela kam it, bi mi blo mau hudo...

ni govora da bi šla k njej živet.. je postala tako nemogoča, al sm pa jzt preveč svojeglava... :zmeden2:




Stran: [1]