infekcijska mononukleoza (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


anika87 -> infekcijska mononukleoza (15.7.2010 21:22:48)

Zdravo punce!
Saj vem, da je marsikje že opisana omenjena bolezen, ampak vseeno sprašujem po vaših izkušnjah...

5.7. smo se začeli uvajat v vrtec in 3. dan je začel smrkat, naslednji dan več ni bil za v vrtec, smo šli k zdravniku. Najprej naj bi imel vneta ušeska, vendar po 3 dneh antibiotika in driski prekinemo, ker se drugemu pediatru ni zdelo, da bi mel vnete uhece, zato je potem dala njegova odvzem krvi in ugotovi infekcijsko mononukleozo.

Danes je 8. dan, vročina je komaj danes okoli 37 brez sirupa, do sedaj je vsak dan bla višja, 2 dni že ne pije dalerona. Imel je tudi vnete okice, sedaj so že skoraj dobro, nos je tudi že za silo, utrujen je ful, pa kašljat je začel zadnja 2 dni.
V ponedeljek bo dala še jetrne teste, upam, da bo vse ok in da bo kmalu dobro moj mišek.

Mene pa zanima kako so vaši malčki prebolevali IM, a je trajalo dolgo? Baje da se zna to vlečt... Kakšne stranske pojave so imeli? Kako dolgo niso bili za v vrtec?
Aja, jetrno dieto mamo tudi, kako dolgo ste jo imeli, če ste jo imeli?

Hvala za izkušnje!
LP




Felicita -> RE: infekcijska mononukleoza (15.7.2010 21:25:49)

tema ima TOČNO isti naslov kot tvoja - iskalnik mogoče? http://www.ringaraja.net/forum/m_4999638/mpage_1/key_/tm.htm




anika87 -> RE: infekcijska mononukleoza (15.7.2010 22:28:11)

hvala felicita! Sem iskala z iskalnikom, ampak ne tukaj, vendar nasplošno, pa nisem te teme našla. Se ji bom zdej pridružila.
LP




Stran: [1]