Kaj ste naredili z rubriko "teme na katere sem naročen" (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> O portalu



Sporočilo


Anonimen -> Kaj ste naredili z rubriko "teme na katere sem naročen" (18.8.2010 10:24:49)

Saj ta posodobljen seznamček zgleda čisto ok ... samo a bi se dalo naslove tistih tem na katere je bil dodan kak nov odgovor kako označit? Glede na to da tole obveščanje po meilih malo dela in malo ne, je bilo prej pregledovanje tega seznama dosti bolj prijetno, daj si takoj videl v katerih debatah so se pojavili novi odgovori.




Anonimen -> RE: Kaj ste naredili z rubriko "teme na katere sem naročen" (19.8.2010 20:46:10)

Pa še to me moti, ker ko klikneš na naslov teme v tem seznamu, te flikne na čisto prvi post in ne na prvega novega v temi ... bi se dalo to kako popravit? PLIIIIIIIZZZZZZ!!!!!!!




Adelina -> RE: Kaj ste naredili z rubriko "teme na katere sem naročen" (20.8.2010 9:44:04)

Otika, kje pa se sploh ta seznam da nastavit?




Anonimen -> RE: Kaj ste naredili z rubriko "teme na katere sem naročen" (20.8.2010 12:46:23)

Greš v Mojo ringarajo in tam klikneš na riubriko Forumi in potem imaš tam možnosti
- teme ki sem jih začela,
- teme v katerih sodelujem,
- teme na katere sem naročen,
- ...




Adelina -> RE: Kaj ste naredili z rubriko "teme na katere sem naročen" (20.8.2010 14:09:52)

Hvala!




Jerneja_ -> RE: Kaj ste naredili z rubriko "teme na katere sem naročen" (23.8.2010 13:16:33)

Otika hvala za predlog. Dodan k seznamu.




Anonimen -> RE: Kaj ste naredili z rubriko "teme na katere sem naročen" (22.9.2010 17:21:29)

No, kako kaj kaže glede tega predloga?




Jerneja_ -> RE: Kaj ste naredili z rubriko "teme na katere sem naročen" (27.9.2010 21:47:52)

Otika sem dobila obvestilo, da se na tem dela. Točnega datuma kdaj bo narejeno vam ne morem sporočiti.




Anonimen -> RE: Kaj ste naredili z rubriko "teme na katere sem naročen" (28.9.2010 7:16:37)

Samo, da se dela [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




Stran: [1]