Brezkasetni koš za plenice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


charlyka -> Brezkasetni koš za plenice (23.8.2010 11:48:17)

Zdravo!

Namen imam kupiti brezkasetni koš za plenice, ki ga ima Pikapolonica.

Zdi se mi fajn,da ni treba kupovat kaset, vendar ne vem kako se kaj to obnese.

Kako ste kaj zadovoljne tiste, ki ga imate? V čem je sploh point tega koša? A tud zavije vsako pleničko posebej, al gre samo za to, da tesni in ne zavija? [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
Pa kakšno vrečko daš noter? A res nič ne smrdi?

Hvala. Lp




ozzi -> RE: Brezkasetni koš za plenice (23.8.2010 12:22:32)

mi smo dobili brezkasetni koš za plenice za darilo. Imamo ga v kopalnici in ga lahko samo pohvalim-moj mož pa tudi, saj mu ni potrebno vsako plenico nosit ven v kontajner.
noter daš navadne vreče za smeti- odvisno od dimenzije in naš se potem mora praznit vsak 5 dan. prednost je tudi, da nič ne smrdi, ker se koš ne odpira-razen ko ga prazniš. brezkasetni koš ne zavije pleničke ampak, ker ga ne odpiraš tudi ne smrdi.
vse pohvale!!!!




charlyka -> RE: Brezkasetni koš za plenice (23.8.2010 12:48:00)

Zdravo Ozzi!

Hvala za info. [sm=smiley1.gif]

Upam, da ste dobro [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]

Lp




m_o_i -> RE: Brezkasetni koš za plenice (23.8.2010 13:01:19)

meni osebno je tak kos samo strosek.
plenicke-tudi pokakane-lepo zvijem in okol pritrdim s tistim trakci, ki plenicko drzijo tudi na ritki in jih imam v navadnem kosu z nihajnim pokrovom(ni diht zaprt).
tudi, ce ne odnesemo isti dan v kontejner, prav nic ne smrdi...




malaMravljica -> RE: Brezkasetni koš za plenice (23.8.2010 16:10:17)

mi tudi imamo ta brezkasetni kos. Na zacetku sem bila skepticna in sem ze hotela tistega na vreckice raje vzet, pa nisem in sedaj same pohvale. Vn ne smrdi res cisto nic, plenica izgine v spodnji de kosa in to je to. Tudi mi ga praznimo nekje na 5 dni. Da bi vsak dan nosila vsako plenico posebej v kanto za smeti mi ne uspe,  tudi dojencka ne mores vedno kar samega pustit, malega otroka tudi ne. Vem, je veliko naspronikov teh kosev a meni osebno zelo dober nakup. Ce mores gledati cisto na vsak euro pa se seveda da preziveti tudi brez tega kosa in se brez marsicesa.




Bananček -> RE: Brezkasetni koš za plenice (24.8.2010 8:34:12)

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

meni osebno je tak kos samo strosek.
plenicke-tudi pokakane-lepo zvijem in okol pritrdim s tistim trakci, ki plenicko drzijo tudi na ritki in jih imam v navadnem kosu z nihajnim pokrovom(ni diht zaprt).
tudi, ce ne odnesemo isti dan v kontejner, prav nic ne smrdi...


Počakaj, da bosta na GH, pa boš vidla da smrdi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Lunca1 -> RE: Brezkasetni koš za plenice (24.8.2010 13:06:24)

Mi ga imamo tudi in se v redu obnese. Edino pazit je treba, da ročaj premakneš najprej v eno stran, da plenička pade noter in nato še v prvotni položaj. notri je namreč en tak valj, ki se z notranje strani osmradi in če ga ne daš v osnovni položaj, smrdi v sobo. Pri večjih otrocih pleničke definitivno smrdijo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Če ga pravilno uporabljaš, redko ven prismrdi. Uporabljamo pa navadne vreče za smeti, mislim da 60literske, ki jo potem samo zavežeš in odneseš v kanto.




charlyka -> RE: Brezkasetni koš za plenice (25.8.2010 9:26:17)

Sem že kupila - zelo zadovoljna [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marjetica8 -> RE: Brezkasetni koš za plenice (25.8.2010 13:00:11)

Mi smo meli kasetnega in smo pol tistga zamenjali za brezkasetnega:

+ točke:
- je cenejši, ker ni treba kupovat dragih kaset
- ne smrdi
- je izjemno praktičen in, v primerjavi s kasetnim kar se da eko, ker pokuri eno normalno vrečko za smeti za cel koš plenic

- točke:

Robčke moraš zavit v paketek skupi s pleničko, ker se če ne radi zatikajo

naša ocena: fajn zadeva[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]