nedelovanje ščitnice pri otroku? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


pomar*ANČA* -> nedelovanje ščitnice pri otroku? (24.8.2010 8:08:10)

bolj kot iščem, manj najdem...

zanima me, če ima kakšen otrok težave z ščitnico? kdaj so mu jo odkrili?

najin sinko je star 21m in smo včeraj dobili napotnico za pregled na pediatrični. povsod kjer berem, piše za otroke stare od 5 let naprej, za tako male pa nič...

saj vem, da bom vse napotke dobila na pediatrični,  ampak me vseeno zanima če je mogoče da že pri tako malem otroku ščitnica ne deluje?




maja1985 -> RE: nedelovanje ščitnice pri otroku? (24.8.2010 9:49:55)

Na podlagi kakšnih znakov so vaju pa poslali? 




pomar*ANČA* -> RE: nedelovanje ščitnice pri otroku? (24.8.2010 10:13:29)

veliko spi (npr v petek je šel ob 20h spat in je spal do sobote do 13h- sem ga zbudila, potem je bil urco buden in spet spat, pa dve uri buden in spet spat za celo noč- to ni bilo prvič), ogromno spije, pa jaz in sorodniki po moji strani imamo težave z ščitnico, vsi jemo tablete.

glavni vzrok je bil ravno to, da ogromno prespi... meni se ne zdi normalno da bi toliko spal....




maja1985 -> RE: nedelovanje ščitnice pri otroku? (24.8.2010 10:34:11)

Ojej, tole pa res nenermalno velik spi ... Je res boljše, da gresta na pregled. Držim pesti, da bo vse ok!




pelin -> RE: nedelovanje ščitnice pri otroku? (24.8.2010 14:24:13)

Tudi sinu moje kolegice so odkrili že kmalu po rojstvu, da mu ne deluje ščitnica...vsi smo bili najprej precej šokirani, saj kakšnih posebnih znakov nismo opazili ...sedaj je fantolin star že 12 let in vsak dan jemlje zdravila , ki nadomeščajo delovanje ščitnice...Drugače je čisto normalen najstnik, ki se ukvarja s športom in podobnimi zadevami in ga v bistvu vse to niti najmanj ne ovira....




Stran: [1]