Laserska epilacija obraza (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Kalina -> Laserska epilacija obraza (26.7.2005 19:34:59)

Punce moje, mene pa zanima, ce katera mogoce koga pozna, ki je sel na lasersko epilacijo (obraza) ali pa se katera spozna na te stvari...ker koncno sem se odlocila da grem, pa sm mal iskala pa brala po netu, pa kr nevem sama kako pa kaj, pa kam! Sicer sm brala oz. gledala webpage od DR Fabjana v Kranju, ki prakticira Estetsko kirurgijo, pa sm ga kontaktirala zdaj pa cakam odgovor...upam da si bo uzel cas :zmeden: Sam :hudicek: je pa drago, v enem salonu sm prebrala; predel brki : 160.000, predel brada 80.000! aaa se pravi moram odsteti 240.000 :(( sam to je mal predrago zame:(

No korkol, hvalezna bi vam bla za karksnokol pomoc oz. informacijo :rozica:




Kalina -> Laserska epilacija obraza (26.7.2005 19:40:17)

uhhhh, sam da sm napisala tako vsoto denarja sploh pisat neznam vec :)-:)-:)- KORKOL = KOKRKOL 8)




vampirka -> Laserska epilacija obraza (26.7.2005 20:18:46)

Kalina, jaz poznam zelo dobro kozmetičarko, ki dela "staromodno" epilacijo (beri iglica in elektrika). Moja mami je imela grozne probleme s poraščenostjo obraza (buča se je začela briti in je bilo samo slabše)!

Cena je v bistvu zelo nizka, bolečine pa so baje primerljive z laserjem (pa še bolj učinkovito je - če dela nekdo, ki obvlada). Moji mami sem tako za rojstni dan pred tremi leti častila eno kuro, potem si je še sama dokupila ostalo in danes je gospa brez brkov in brade :bravo::bravo::bravo: . Osebno sem si dala zepilirat bikini (pred kakimi 10 leti) in še danes nič ne raste (no, tam ko moj :love: hoče, že :)- )!

Če te zanima, mi pošlji PM, da ti dam njeno številko.




baguSka -> Laserska epilacija obraza (27.7.2005 9:03:37)

KALINA ODSVETUJEM TI LASER!!!!!!!!!!!!!!!

Moja zelo dobra prjatlca ma same probleme..:(




radovednica_ -> Laserska epilacija obraza (27.7.2005 13:02:45)

in kakšne probleme ima?




baguSka -> Laserska epilacija obraza (27.7.2005 13:12:07)

bolečine, rdečico in dlake še vedno rastejo in mora znova in znova hodt :(




Stran: [1]