Bazalna (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Tayda -> Bazalna (27.7.2005 11:30:15)

Prosim, če mi pomagate tiste, ki veste....sem sicer vprašala že Pušenjaka, pa mi še ni odgovoril.
Pred (bognedaj) nastopom M naj bi BT padla, me pa zanima, koliko prej - isti trenutek, malo prej, par ur prej dan, dva prej?
Ne bom rekla, da sprašujem samo informativno, ker danes pz. jutri (NEEEEEEEEEE) čakam M in merim vse mogoče znake.....sem že mal zmešana od vsega tega.

Hvala za odgovore in veliko uspeha vsem!




vampirka -> Bazalna (27.7.2005 11:32:45)

Meni pade isti dan ko nastopi :hudicek:. Nekaterim pa en dan prej... Odvisno od ženske (tako, kot vse ostalo :)-)!

Pa držim :miska: da ne bo padla!




Anonimen -> Bazalna (27.7.2005 11:56:30)

Jaz si jo merim redno zdaj drugi mesec.
Meni je padala temperatura postopoma ze par dni pred :hudicek:.

Srecno!:miska:




Nataša31 -> Bazalna (27.7.2005 12:00:29)

Punce!

Kakšna pa sploh je normalna temperatura. Jo imam že od ovulacije okoli 36.6. ali 36.7. (kakšen teden), na dan ovulacije 37.1., prej pa ne vem, ker sem merila med O prvič, me je zanimalo, če ta teorija drži.
Hvala za odgovor in pozdravček!




Anonimen -> Bazalna (27.7.2005 12:15:09)

Moja se giba okorg 36.6, normalna. Potem dan preden poskoci, naj bi bila O, pri meni je bila takrat t 36,8. Potem konstantno nad 37 stopinj, nato pa je zopet zal padla, saj me je:hudicek:zopet ujagala.




Tayda -> Bazalna (27.7.2005 12:36:40)

Hvala vsem. Sicer pa se je :hudicek::hudicek::hudicek:že začela in sem žalostna. Vsak drugi dan sva:sloncek:, saj smo bili na morju in sva bila sproščena. Pa poležavala sem ves čas na sončku in si mislila, da tokrat pa bo....očitno me ni našla ena od otroških dušic....ali pa me nobena ne mara....vsak mesec me bolj potre. Hvala še enkrat.

lp




Anonimen -> Bazalna (27.7.2005 12:40:24)

Ne bit prevec zalostna, Tayda. Sej bo, ne obupat. Kdor caka, docaka! Srecno v nove boje za :duda:! :miska::miska::miska:




Stran: [1]