15.oktober - Svetovni dan spomina na vse otroke, ki so odšli v ali po nosečnosti (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Spontani splav



Sporočilo


Maxy -> 15.oktober - Svetovni dan spomina na vse otroke, ki so odšli v ali po nosečnosti (15.10.2010 13:28:02)

Punce, že dolgo me ni bilo tukaj, pa sm se danes spomnila, da je 15.oktober. Včeraj sem v reviji Nika prebrala 2.članka na to temo. Zanimivo. Kot sem že napisala je danes svetovni dan vseh naših otrok, ki smo si jih želeli, pa nam jih je usoda vzela. Zato v spomin prižgite sveče ob 19. uri, v parku zvončkov  bo pa kulturni program in v spomin, bodo spustili bele balone.
Kot, da bi se usoda malo poigrala je moj enoletnik danes prvič sam v vrtcu in to cel dan. Super, zdej pa novim zmagam naproti!




MAŠKA -> RE: 15.oktober - Svetovni dan spomina na vse otroke, ki so odšli v ali po nosečnosti (15.10.2010 16:03:02)

Maxy... medeve sva se že pred časom srečale na eni drugi temi. In naj ti povem, da že smo že vse punce s tiste teme po tistih žalostnih zgodbah povile svoje štručke.
Lepo, da se spomnimo naših angelčkov, jaz imam dva.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]
In hvalabogu imam tudi dve zalti sončici, zaradi katerih sem lažje prebolela izgubo, čeprav se še velikokrat spomnim tistih trenutkov žalosti.




srečki -> RE: 15.oktober - Svetovni dan spomina na vse otroke, ki so odšli v ali po nosečnosti (11.10.2011 7:59:39)

Pozdravljene punce,

hm vprašala bi za če katera ve, ob kateri uri bo v parku zvončkov spust balonov? No sicer ne vem ali je to vsako leto? Prosim za pomoč.

Hvala vam. LP




Najaa -> RE: 15.oktober - Svetovni dan spomina na vse otroke, ki so odšli v ali po nosečnosti (11.10.2011 17:42:54)

IZVIRNO SPOROČILO: srečki

Pozdravljene punce,

hm vprašala bi za če katera ve, ob kateri uri bo v parku zvončkov spust balonov? No sicer ne vem ali je to vsako leto? Prosim za pomoč.

Hvala vam. LP



Ob 15h.




Lianna -> RE: 15.oktober - Svetovni dan spomina na vse otroke, ki so odšli v ali po nosečnosti (16.10.2011 11:56:02)

IZVIRNO SPOROČILO: srečki

Pozdravljene punce,

hm vprašala bi za če katera ve, ob kateri uri bo v parku zvončkov spust balonov? No sicer ne vem ali je to vsako leto? Prosim za pomoč.

Hvala vam. LP



Spust balonov je bil včeraj ob 15h. Tudi lani je bil enak program in upam, da bo naslednje leto tudi.




VERONCY -> RE: 15.oktober - Svetovni dan spomina na vse otroke, ki so odšli v ali po nosečnosti (16.10.2011 12:07:39)

Živjo!
Mi smo bili tam in je bilo zelo čustveno! Naš tri leta star sinek je porisal balonček in ga spustil svojemu bratecu v nebo! Res čustven dogodek! Tudi jaz upam da bo drugo leto spet!
Radi te imamo naš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/angel.gif[/image]!
Lp




Stran: [1]