Krst otroka- Gorenjska (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


ticika -> Krst otroka- Gorenjska (1.11.2010 17:07:09)

Pozdravljene,

odločila sem se, da bi dala krstit sina, ki je sicer star 4 leta. Sama nisem verna moj pa pravi, da mu to narediva, potem pa če bo mali to rabil prav, če pa ne pa ne!
Z mojim nisva poročena ima pa vse zakramente (razen poroke), jaz imam samo krst. Hči je krščena, vendar pa nama je že takrat župnik "težil" z najino poroko in nekimi dokumenti...
Moje vprašanje je, če kdo pozna kakšen primer  oz. župnika na Gorenjskem, ki ne komplicira in ne teži z raznoraznimi papirji in dovoljenji iz domače župnije in podobno.

Hvala za kakršenkoli podatek!




čaki -> RE: Krst otroka- Gorenjska (1.11.2010 19:11:37)

tud nama je težil, ker nisva poročena ko sva šla dat sina. je rekel, da naslednjega nebo. in bila je naslednja, sem šla prašat če bi-če ne pa mora baje napisat soglasje, da dovoljuje da iz njegove fare krstimo drugje. ampak ni nič rekel, samo to, da je krst naslednjo nedeljo. in jo je potem tud krstil.
tko da jaz bi šla vseen še prej k tem ki ti je krstil tavečga vprašat. mogoče se je premislil. če ne, boš pa pol naprej iskala.




črticaa -> RE: Krst otroka- Gorenjska (1.11.2010 19:17:36)

meni ni nič moril zaradi najinega odnosa,.. ampak zaradi botrev
botri morajo biti tudi cerkevno poročeni,. razen (zvedla od znancev) če nimajo otrok,...

drgač pa menda v Šenčurju, Žirovnici ne težita,.. ampak vse pojdi uredit osebno, ker po telefonu te vsak takoj zignorira ( sm zaradi tega obupala)




legenda_m -> RE: Krst otroka- Gorenjska (2.11.2010 9:10:43)

kamnik- šutna baje da je tud luštn gospod




Stran: [1]