14-dnevna dieta kliničnega centra (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


memole80 -> 14-dnevna dieta kliničnega centra (5.11.2010 7:54:13)

Ali je že katera poskusila dieto kliničnega centra? Zanimajo me predvsem količine sadja, zelenjave, mesa,....

Pa nič komentarjev: jej malo, pa večkrat na dan, pa gibaj se. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.11.2010 8:01:11)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




memole80 -> RE: 14-dnevna dieta kliničnega centra (5.11.2010 8:12:23)

Tudi jaz sem poskusila marsikaj in sem pred leti shujšala za 15 kg, ampak po porodu so  mi ostali 10 kg in jih moram dat dol, ker se ne prenesem več. Vem, da se da shujšati brez stradanja, ampak potrebujem nekaj, kar mi bo dalo voljo in to je le, taka, hitra dieta....potem bom že nadaljevala kot je treba, pa seveda tudi tečt bom ponovno začela. Prej ni bilo časa, ker z dvema malima otrokoma je res težko.




RAKICA1 -> RE: 14-dnevna dieta kliničnega centra (5.11.2010 19:27:55)

Po vsaki dieti moraš potem držati kar lep čas da boš obdržala to težo ker drugač se zrediš no jaz to dieto nisem poskusila sem pa neko drugo je pa res da shujšaš po njej samo je res da potem moraš merkati nekaj časa da se ne zrediš seveda nazaj ker tako je pri hitrih dietah samo če imaš malo potem je vseeno.Drugač je pa najbolš če se ti ne mudi da lepo počasi v parih mesecih daš dol teh 10kg i imaš potem mer




Stran: [1]