Delno plačilo za izgubljeni dohodek (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci s posebnimi potrebami



Sporočilo


Anonimen -> Delno plačilo za izgubljeni dohodek (9.12.2010 9:02:59)

http://www.uradni-list.si/1/content?id=100485

Zgleda, da se bo ta mesec delno plačilo povečalo[sm=zmeden.gif]. Super, ampak res čudno, da te Csd ali Ministrstvo o tem nič ne obvesti.




Anonimen -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (9.12.2010 9:33:27)

Nič ne bo ta mesec. Pošlji mi ZS, pa ti pošljem nazaj uradno izjavo.




Anonimen -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (9.12.2010 9:44:17)


IZVIRNO SPOROČILO: k.t.k.

Nič ne bo ta mesec. Pošlji mi ZS, pa ti pošljem nazaj uradno izjavo.


Sem takoj, ko sem vidla zakon poklicala na Ministrstvo, pa so mi potrdili, da se delno plačilo s tem mesecem res poveča. Tko da[sm=zmeden.gif]. Pa tud logično je, sej je ja v uradnem listu.




Anonimen -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (9.12.2010 10:11:27)

Ja, izplačalo pa se bo januarja, pa dobiš za nazaj. Ta mesec ostane isto.




Anonimen -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (9.12.2010 10:12:28)

Tako je meni povedala ga. Lombardo, ko sem govorila z njo.




Anonimen -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (9.12.2010 10:17:46)


IZVIRNO SPOROČILO: k.t.k.

Ja, izplačalo pa se bo januarja, pa dobiš za nazaj. Ta mesec ostane isto.


Čudno res. Ker meni je pa ta gospa na ministrstvu povedala, da bo s tem mesecem. No sej bomo videli. TUdi če bo naslednji mesec, glavno, da bo. Pa da se še kakšna stvar okoli tega poštima bo pa sploh fajn.




Anonimen -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (15.12.2010 9:17:22)

In....ta mesec kot sem rekla, ni bilo povišanja.....




Anonimen -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (15.12.2010 11:45:13)


IZVIRNO SPOROČILO: k.t.k.

In....ta mesec kot sem rekla, ni bilo povišanja.....


Res je. Samo še najbolj noro je pa to, da na Ministrstvu rečejo da bo, na CSD pa ne [sm=zmeden.gif]. MOrajo izdati nove odločbe, pa rač. sistem zrihtati, svašta res, kot da v teh mesecih odkar je zakon sprejet tega niso mogli.
No upajmo, da bo vsaj v januarju tako kot je treba.




Anonimen -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (10.1.2011 10:33:48)

No upam, da nam bo država s tem mesecem le povečala delno plačilo in seveda poračun. A bodo spet našli kaj? Ker je treba šparat, še posebej ko se gre za naše otroke[sm=zmeden.gif]




Lony27 -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (11.1.2011 13:17:46)

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če je že kdo prejel novo odločbo glede povišanja....

Lep dan vam želim.

Pozdravček




Anonimen -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (11.1.2011 15:07:56)


IZVIRNO SPOROČILO: Lony27

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če je že kdo prejel novo odločbo glede povišanja....

Lep dan vam želim.

Pozdravček


Mi še nič. Baje bodo šele izplačila v februarju[sm=zmeden.gif]. Je rekel en gospod na Ministrstvu, da jim ne uspe v tako kratkem času popraviti vsega v informacijskem sistemu. Ma res se norca delajo. Če bi bili pa mi kaj dolžni, pa takoj vzamejo. Z obrestmi vred. Tako, da upajmo, da se bodo kaj kmalu spomnili na nas, ali bo treba dati malo v javnost, da se zbudijo.




Lony27 -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (12.1.2011 12:57:38)

Nimam komentarja na g. iz ministerstva... Lepo si delajo norce....




Lony27 -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (13.1.2011 13:09:11)

Dobila plačilni list.... brez sprememb...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




tima -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (16.2.2011 9:37:18)

IZVIRNO SPOROČILO: Lony27

Nimam komentarja na g. iz ministerstva... Lepo si delajo norce....


Res se delajo norca, v ponedeljek sem dobila 3 plačilne liste: 2 za poračun za november in december 2010 (po ca. 100 EUR neto), 1 za januar 2011 z bajnimi skoraj 1000 EUR neto - to je seveda pomota, saj sem dobila včeraj nakazan znesek s povišanjem, ki nam pripada (ca. 570 EUR neto). Ampak nakazila poračuna pa ni nikjer!




Lony27 -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (16.2.2011 9:58:15)

Klicala na ministrstvo...in so rekli da je prišlo do pomote in da do konca tedna dobimo nove plačilne liste... oz. ta znesek, ki je bil podan, še sami ne vedo od kod....Mislim.....

To pa je čista zajebancija.... Ne vem, kako si dovolijo kaj takega...




Anonimen -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (16.2.2011 22:40:01)


IZVIRNO SPOROČILO: tima

IZVIRNO SPOROČILO: Lony27

Nimam komentarja na g. iz ministerstva... Lepo si delajo norce....


Res se delajo norca, v ponedeljek sem dobila 3 plačilne liste: 2 za poračun za november in december 2010 (po ca. 100 EUR neto), 1 za januar 2011 z bajnimi skoraj 1000 EUR neto - to je seveda pomota, saj sem dobila včeraj nakazan znesek s povišanjem, ki nam pripada (ca. 570 EUR neto). Ampak nakazila poračuna pa ni nikjer!


Enako dobila jaz. Ma ostajam brez besed. Resnično ne vem več koliko časa nas mislijo "nategovati"[sm=zmeden.gif]. Najbolje, da počakamo na odločbe, ki naj bi bile končno izdane konec februarja, začetek marca in v marcu tudi nakazano poračun. Če ne bo nič, pa malo v javnost vse skupaj prenesti. Mogoče se bodo potem kaj zmigali in nehali delati norca iz nas. Res žalostno vse skupaj.




Anonimen -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (18.2.2011 15:33:40)


IZVIRNO SPOROČILO: tima

IZVIRNO SPOROČILO: Lony27

Nimam komentarja na g. iz ministerstva... Lepo si delajo norce....


Res se delajo norca, v ponedeljek sem dobila 3 plačilne liste: 2 za poračun za november in december 2010 (po ca. 100 EUR neto), 1 za januar 2011 z bajnimi skoraj 1000 EUR neto - to je seveda pomota, saj sem dobila včeraj nakazan znesek s povišanjem, ki nam pripada (ca. 570 EUR neto). Ampak nakazila poračuna pa ni nikjer!




Mislim, da je to že kar lepo znesek s poračunom. Ker plača bo znašala mislim, da tam okoli 475, ca. 50 eur več. Kot je tudi razvidno iz današnjih prejetih plačilnih listih.

Največja fora pa tist, da naj prejšnje plačilne liste štejemo za brezpredmetne.[sm=smiley36.gif] Če bi se nam kaj takega zgodilo, ne bi več šteli brezpredmetno[sm=smiley36.gif]




tima -> RE: Delno plačilo za izgubljeni dohodek (18.2.2011 18:13:28)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: tima

IZVIRNO SPOROČILO: Lony27

Nimam komentarja na g. iz ministerstva... Lepo si delajo norce....


Res se delajo norca, v ponedeljek sem dobila 3 plačilne liste: 2 za poračun za november in december 2010 (po ca. 100 EUR neto), 1 za januar 2011 z bajnimi skoraj 1000 EUR neto - to je seveda pomota, saj sem dobila včeraj nakazan znesek s povišanjem, ki nam pripada (ca. 570 EUR neto). Ampak nakazila poračuna pa ni nikjer!




Mislim, da je to že kar lepo znesek s poračunom. Ker plača bo znašala mislim, da tam okoli 475, ca. 50 eur več. Kot je tudi razvidno iz današnjih prejetih plačilnih listih.

Največja fora pa tist, da naj prejšnje plačilne liste štejemo za brezpredmetne.[sm=smiley36.gif] Če bi se nam kaj takega zgodilo, ne bi več šteli brezpredmetno[sm=smiley36.gif]



Ja, sem to, glede na nove plačilne liste, ugotovila tudi jaz. Ampak sem naivno mislila (upala), da je znesek 570 EUR, ki je bil nakazan brez poračuna, saj mi v odločbi piše, da je osnova za ta naš dohodek minimalna plača, saj le-ta znese po novem ravno tu okrog tega zneska. Če nisem seveda kaj pobrkljala te številke.

Ampak, če bi jaz naredila tako napako, ko sem še hodila v službo, bi letela še isto sekundo, mi ne bi pomagal noben izgovor, da ne vem od kod te številke, kot so rekli na ministrstvu.




Stran: [1]