Magic life hoteli Turčija (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


Pupa1 -> Magic life hoteli Turčija (9.12.2010 10:00:59)

Živ!
Mene zanima, če je katera že bila v hotelu Magic life v Turčiji, recimo v Waterworldu ali Beleku,...? Pa kako ste bili zadovoljni oz. ali priporočate? Gremo pa z dvema triletnikoma... Hvala za kakršnekoli informacije.




marijaklara -> RE: Magic life hoteli Turčija (9.12.2010 12:53:08)

Mi smo bili leta 2006 v hotelu Meryan, Alanya. Mali je imel takrat leto in pol.
Hotel je imel posebej animacijo za otroke, večje (4+) so starši kar puščali v animacijski sobi za cel dopoldan ali popoldan. Vsi so bili zelo prijazni, mi pa strašno zadovoljni.




kiss 4 me -> RE: Magic life hoteli Turčija (9.12.2010 13:05:08)

Waterworld je boljši
od sob ne pričakovat luksuza
najboljše hills sobe, ki so tudi bližje restavraciji, morju, glavnim bazenom. sicer pa se hitro privadiš na razdalije - saj si na dopustu in imaš čas 10 min šetat :)
je pa fenomenalna animacija, bazeni, hrana, večerne predstave
okrog hotela ni nič pametnega, planirajte da boste 1 teden v hotelu, ker v turčiji s 3 letnimi otroci glih ne hodiš na izlete
priporočam, da greste junija ali septembra, ker julija in avgusta je PREVROČE




Pupa1 -> RE: Magic life hoteli Turčija (9.12.2010 14:50:08)

Hvala, kiss4me. super je že to, da si mi povedala, da so hills sobe najboljše oz.najbližje morju in restavraciji. to nam je važno, ker imamo otroke. Saj smo kar malo v dilemi. ali priporočaš še kakšen drug hotel v stilu Magic life, torej prilagojem otrokom in z AI ponudbo? ter seveda blizu morja. cena ni pomembna.želimo najboljše.




svetlomodra -> RE: Magic life hoteli Turčija (9.12.2010 20:12:20)

kdor ni bil v obeh hotelih težko primerja. jaz sem bila lani konec junija v SEVEN SEAS, SIDE. hotel sem izbrala zato, ker je manjši od waterworlda, oz. tudi sestrična, ki je bila v obeh hotelih je rekla, da ji je bilo v 7-seas bolje. hotel je blizu mesta side, ki je eno lepših mestec in super za večerni sprehod. bus in taxi postaja ob hotelu, cena busa do side je 1 eur. tudi zvečer sprehod do bazarja in trgovinic po promenadi ob morju je ravno pravšnji.

kaj je bilo tako fajn? vse! preberi si komentarje tukaj:
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297967-d638287-Reviews-Magic_Life_Seven_Seas_Imperial-Manavgat_Turkish_Mediterranean_Coast.html 

od waterworlda pa tukaj, pa sama primerjaj:
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g312725-d808115-Reviews-Magic_Life_Waterworld_Imperial-Belek_Turkish_Mediterranean_Coast.html

sta pa oba turška magic lif hotela ena boljših v verigi ML hotelov v sredozemlju.

kaj mi je bilo v 7-seas najbolj všeč: res hudo opremljene sobe, električen vlak okrog resorta, hrana 5*, ležalniki zelo dobre kvalitete, sveže kopalniške brisače smo vzeli že zvečer za naslenje jutro, veliko naravne sence (pod palmami), ni bilo zateženih animatorjev (so pa radi poklepetali z gosti - nemško angleško, animatorji iz cele eu in brazilije), profesionalna aminacija zvečer v avditoriju, veliko poudarka na ekologiji in posledično niso povsod ležale prazne plastenke, kozarci in umazani servijeti, vsi športi zastonj (razen parasailing v tandemu), plaža super lepo urejena, hladilnik z vodo tudi na sami plaži......







2mama -> RE: Magic life hoteli Turčija (14.12.2010 13:45:08)

mi smo bili v PEGASOS JOY 5* v SIDE, z dvema 4-letnikoma, super zadovoljni.
bomo še šli.




froschi -> RE: Magic life hoteli Turčija (29.12.2010 16:54:40)

IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

mi smo bili v PEGASOS JOY 5* v SIDE, z dvema 4-letnikoma, super zadovoljni.
bomo še šli.


Tudi mi smo bili v istem..zakon...v letu 2011 pa gremo spet s Pegasos verigo...ampak drug kraj...




eva1 -> RE: Magic life hoteli Turčija (30.12.2010 21:20:09)

IZVIRNO SPOROČILO: froschi

IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

mi smo bili v PEGASOS JOY 5* v SIDE, z dvema 4-letnikoma, super zadovoljni.
bomo še šli.


Tudi mi smo bili v istem..zakon...v letu 2011 pa gremo spet s Pegasos verigo...ampak drug kraj...


Preko katere agencije pa greste? Koliko je cena za 1 otroka?




Stran: [1]