upravicenost do prevoza (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


lumpy -> upravicenost do prevoza (7.8.2005 20:59:50)

Rada bi vprasala, kako je z upravicenostjo prevoza do bolnisnice. Meni je namrec najblizja bolnisnica SG, zelim pa si roditi v MB bolnisnici.

In kako sedaj? Ce mene zagrabi in imam cas do MB in me pelje nekdo od mojih - ok, kaj pa ce mi odtece voda in moram na pot z resilcem ali sem upravicena do MB ali samo do SG in si moram naprej sama placati prevoz?

Je kateri kaj znano?




lex -> upravicenost do prevoza (7.8.2005 21:02:00)

Mislim, da tud če ti odteče voda se lahko brez skrbi pelješ v MB. Drugače pa v SG sploh ni slabo rodit. Jaz sem imela full dobro babico, moj je bil skoz zraven, jaz sem z njimi zadovoljna.




anajmad -> upravicenost do prevoza (8.8.2005 6:26:13)

Z napotnico imaš mišljeno najbližji porodnišnico.Da te pa peljejo v drug kraj,pa malo povprašaj,kako je s tem.
en lp:morje:D




Anonimen -> upravicenost do prevoza (8.8.2005 11:08:49)

Pri nas si upravičen do prevoza z rešilcem samo v LJ.
V Postojno in Novo mesto te rešilc ne bo peljal :grrr:




kati1 -> upravicenost do prevoza (8.8.2005 13:15:42)

ojla

na materinski šoli je ena spraševala ali lahko z napotnico za prevoz pride iz Kranja v Ljubljano rodit. Pa je bil odgovor gladki NE. Verjetno je pri vas podobno - rešilec pelje v NAJBLIŽJO porodnišnico (sploh, če ti odteče voda).

lp, K




lumpy -> upravicenost do prevoza (8.8.2005 16:02:44)

A tako pravite da je to?

In kako naj potem prides v bolnisnico, kjer si zelis roditi? V mojem primeru MB in ne SG. Moj verjetno ne bo zmozen voziti do MB, ker bo cel zivcen.
No ja , saj bo, kjerkoli ze samo da bo vse ok.Zelje so eno, realnost pa drugo.

Hvala vsem.




Anonimen -> upravicenost do prevoza (9.8.2005 9:29:16)

Ziher nisi upravičena do prevoza v mb,ampak si upravičena do najbližje porodnišnice torej sg8)




Anonimen -> upravicenost do prevoza (9.8.2005 18:04:22)

Do najbližje porodnišnice. Rešilec ni luksus, rešilec je nujna vožnja. Če želiš iti rodit v drugo porodnišnico, je to luksuz (v besednjaku ZZZS).




bskrle -> upravicenost do prevoza (11.8.2005 21:27:54)

Potem imam pa res srečo, ker imam do Lj in KR 20 KM! Si lahko sama izberem, kam.




kati1 -> upravicenost do prevoza (11.8.2005 23:10:37)

ja maš srečo ... predlagam Lj :)




Stran: [1]