kaplice Lactogal (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


sabi -> kaplice Lactogal (1.2.2011 12:54:04)

pozdravljene!
Lepo prosim, povejte mi, kako se te kapljice uporablja, na forumu vsaka drugače napiše, v lekarni pa so mi rekli, da 1 veliko žlico 3x na dan in par minut imeti v ustih in pol ure pred tem in po tem nič jesti ne piti???Kakšne so vaše izkušnje, kako ste jih jemale?
lp. in hvala za odgovore




DanijelaNeli -> RE: kaplice Lactogal (11.2.2011 22:25:42)

To je sirup Lactogal in ne kapljice.

Tukaj je naslov italijanskih lekarn...
http://www.eurofarmacia.it/index.php?main_page=product_info&products_id=569

Tukaj piše...1 žlička-to je tista za sirup 5ml,5x na dan v vodo,ter piješ po malih požirkih.

Meni so povedali v lekarni na Fernetičih...4žličke v 0,5 l vode,ter piješ po malo.
Okus je bljakkk,a nekaj že pomaga.





ninaerik -> RE: kaplice Lactogal (28.2.2011 21:46:49)

pozdravljene. tudi jaz bi zelo rada imela te kapljice pa jih ne znam naročiti. a jih mogoče katera prodaja ali pa jih naroči še za mene. sem zelo resna kandidatka!!!




Lu -> RE: kaplice Lactogal (4.3.2011 9:23:54)

IZVIRNO SPOROČILO: sabi

pozdravljene!
Lepo prosim, povejte mi, kako se te kapljice uporablja, na forumu vsaka drugače napiše, v lekarni pa so mi rekli, da 1 veliko žlico 3x na dan in par minut imeti v ustih in pol ure pred tem in po tem nič jesti ne piti???Kakšne so vaše izkušnje, kako ste jih jemale?
lp. in hvala za odgovore


Tako piše tudi v navodilih.




DanijelaNeli -> RE: kaplice Lactogal (4.3.2011 22:54:30)

IZVIRNO SPOROČILO: Lu

IZVIRNO SPOROČILO: sabi

pozdravljene!
Lepo prosim, povejte mi, kako se te kapljice uporablja, na forumu vsaka drugače napiše, v lekarni pa so mi rekli, da 1 veliko žlico 3x na dan in par minut imeti v ustih in pol ure pred tem in po tem nič jesti ne piti???Kakšne so vaše izkušnje, kako ste jih jemale?
lp. in hvala za odgovore


Tako piše tudi v navodilih.



Modalità d''uso:
1 cucchiaino da the 5 volte al giorno, eventualmente diluito in acqua da bere a piccolisorsi.

Tako piše v navodilih...1 žlička-5x/dan,v vodo in piti po majhnih požirkih.




..4žličke v 0,5 l vode,ter piješ po malo.

Takole pa povedo na Fernetičih v lekarni.






Anonimen -> RE: kaplice Lactogal (11.3.2011 12:41:38)

Jaz grem spet v Italijo, če katera potrebuje ji jih lahko pripeljem čes.

Lp




pavlic -> RE: kaplice Lactogal (15.3.2011 12:42:55)

Jaz bi bila zelo vesela teh kaplic. Ce se nisi sla se priporocam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




Stran: [1]