ženske hvaležnost pa taka (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Moyca_ -> ženske hvaležnost pa taka (10.8.2005 16:32:39)

včeraj sem cel dan pošiljala te Rinine knižice naokrog, potem sem poslala še enkrat ker mi je za polovico javilo da kao niso dobile (premajhni predali,...), pa sem še včeraj ponoči enkrat poslala da bodo res vse dobile in jim tudi napisala da če katera ni dobila si pa naj sama dol povleče-pa sem dala zraven geslo pa vse, ker je res z pošiljanjem preveč dela. Jih je bilo krepko čez za 30 poslat- potem pa res nisem preverjala katera je dobila in katera ne.

Potem pa danes od dveh dobim naj jim neham pošiljat, ker imajo poln računalnik

pa sem poslala dvakrat da bodo res dobile -jaz norka:)-:)-:)-:)-

eto to je blaga oblika:
##############################################
prosim te, da mi neha pošiljati Rinine knižice vsak dan po večkrat. Prosila sem za eno kopijo in ne ene par kopij. Računalnik je fuuul obremenjen in resnično ne potrebujem toliko izvodov.

Raje vidim, da mi ne pošiljaš prav nobene kopije več.

#####################################################


češ koda pošiljam cele dneve to- ja full mam čas;)


tako da če katera še kaj rabi sem že objavila album in geslo pa si same dol povlečite.


pa,pa


upam da nisem koga užalila in mogoče sem preveč občutljiva, ampak saj veste kako je;)




mtd -> ženske hvaležnost pa taka (10.8.2005 16:37:07)

ojla, jaz še nisem nič dobila, sem pa šla pogledat tja, kjer si napisala, da je, z geslom in tako, pa sem si sama uredila.
hvala, da si se tako potrudila,
lep pozdrav in :rozica: zate




Moyca_ -> ženske hvaležnost pa taka (10.8.2005 16:38:59)

enih par mailov sploh noče poslat- niti ko sem poslala samo link, tak da ene imajo očitno kaj narobe s predali (preveč polne že od prej,...)




Mariposa -> ženske hvaležnost pa taka (10.8.2005 16:43:26)

Ja Mojca, ti si pa res čudna, da takole folk obremenjuješ z maili:hudicek::)-:)-:)-

Drugače pa hvala, kolikor sem na hitro videla sem vse dobila:rozica:




brbra -> ženske hvaležnost pa taka (10.8.2005 18:44:03)

Moyca brez sekirancije, aja pa hvala za knjižico:rozica:
Tiste ki pa pošiljate tako bedna sporočila mojci, če bi malo boljše pogledale bi vidle da je celotni mejl zložen iz več delov zaradi kapacitete filov:zmeden2::hudicek:
Se dajo stvari pa tudi malo drugače povedat. Sploh pa tejle bo šla kakšna kila manj dol ker se razburja:)-

lp:sloncek:




Anonimen -> ženske hvaležnost pa taka (10.8.2005 22:32:57)

Moyca, jaz pa ti lahko samo rečem, HVALA LEPA, da si se tako potrudila za nas in nam to pošiljala. Sem prejela vse in sem zelo vesela. :rozica::rozica::rozica:Moj računalnik pa se tudi ne pritožuje.:)

Aja, čakaj, danes mi je crknil, pa sedaj sedim na bratovem. A da nisi ti to meni zakuhala, ha????? :zmeden2::zmeden2:
Ne, hecam se, nič nisi kriva, je bil vklopljen, pa je toka vmes zmanjkalo. Zdaj pa je tema.




a&m -> ženske hvaležnost pa taka (11.8.2005 6:26:46)

Hvala, dobila vse!

lp




nena m -> ženske hvaležnost pa taka (11.8.2005 7:16:47)

Hvala še enkrat!

nena:rozica:




coolbabe -> ženske hvaležnost pa taka (11.8.2005 10:28:48)

Hvala lepa tudi z moje strani! :bravo:




Stran: [1]